Aylık Kız Çocuk Nozaki kun English Dub, Juliet Simmons'ı Chiyo Sakura Olarak Oynatıyor

Aylık Kız Çocuk Nozaki kun English Dub, Juliet Simmons'ı Chiyo Sakura Olarak Oynatıyor

Seriler 29 Mart'ta DVD, Blu-ray, sınırlı sayıda birleşik pakette gönderilecek

Sentai Filmworks ilan edildi Cumartesi günü bir video ileJuliet SimmonsChiyo Sakura'yı İngilizce oynayacakdubnın-ninAylık Kız Çocuk Nozaki-kun.

Simmonskatılır Ty Mahany(Umetaro Nozaki),Scott Gibbs(Mikoto 'Mikorin' Mikoshiba) veMonika Riyali(Yu Kashima).

Seri, 29 Mart'ta piyasaya çıkıyor. Tam DVD koleksiyonu 59,98 ABD Doları, Blu-ray Disk koleksiyonu 69,98 ABD Doları ve premium kutu seti 129,98 ABD Doları fiyatla satılıyor.Her üç baskı da olacakDahil etmekaltı adet üç dakikalık Aylık Kızların Nozaki-kun OVA'sı.

Dizi, Temmuz 2014'te gösterime girdi vegevrek rulo akışdizi yayınlandığı gibi.

Sentai Filmworks hikayeyi şöyle anlatıyor:

Aşk, bir sanatçının yolculuğunu motive eden ruhtur. Daha doğrusu olabilir ve olmalıdır. Tabii ki, mangaka sanatçısı Nozaki için… iş kendi sınıf arkadaşından gelen o özel aşk duygularına gelince habersiz. Asırlık bir hikaye: Kız, var olduklarını zar zor bilen bir erkeğe aşık. Sakura için de durum farklı değil. Tek düşünebildiği kendisi olsa da, tek umursadığı şey, başının üstünde beliren son teslim tarihi. Ne yazık ki, bunların hepsi Sakura'nın gerçek duygularını Nozaki ile paylaşmadığı için oldu. Bütün bunlar büyük bir yanlış anlaşılmaya yol açar ve sonuç olarak Sakura onun asistanı olur. Çok az şey biliyordu ama şimdi en sevdiği mangakalardan biri için çalışıyor. Sadece o bir o! Ve bu garip kısım; Nozaki, popüler olanın yaratıcısıdır.şojomanga, Romantizm yapalım! , takma adı altındaYumenoSakiko. Peki, Nozaki gibi inatçı bir uyuşuk, bir kızın istek ve ihtiyaçlarıyla nasıl bu kadar temas halinde olabilir, Sakura'nın sevdiği ilham verici hikayeler yaratmak için? Ve sonunda onun hakkında gerçekten ne hissettiğini itiraf etmek için iş ilişkilerini mahvedecek mi?

Mitsue Yamazaki(Hakkenden: Doğunun Sekiz Köpeği) diziyi yönetti veYoshiko Nakamura(Hiiro no Kakera - Tamayori Prenses Destanı) komut dosyalarını ele aldı.Junichiro Taniguchi(Genshiken İkinci Sezon) karakterleri tasarladı. StüdyoDoğa Kobodiziyi canlandırdı.