Back to the Future Manga by One Punch Man Sanatçı Yuusuke Murata İptal Edildi

Back to the Future Manga by One Punch Man Sanatçı Yuusuke Murata İptal Edildi

Filmin yazarı Bob Gale, şimdi haklar sorunları nedeniyle bırakılan dizileri denetleyecekti

manga sanatçısıYusuke Murata(Tek yumruk adam,göz koruyucu 21) bu hafta sonu Twitter'da mangasının olduğunu bildirdiadaptasyon1985 Amerikan bilimkurgu filminin Geleceğe Dönüş iptal edildi. Murata, Kono Manga ga Sugoi! Web sitesinin editörleri ellerinden gelen her şeyi yaptılar, ancak mangada görünecek birkaç öğenin hak sorunlarını çözemediler.

Murata, tamamlanmamış taslağının bir kısmından görüntüler de yayınladı:

Daha önce Marty McFly, Emmett Brown ve köpek Einstein'ın DeLorean zaman makinesiyle yukarıdaki görüntüsü için bir 'canavar kamyon DeLorean' yorumuyla birlikte kaba bir taslak yayınlamıştı:Murata mangayı duyurdu. Hazır Oyuncu Bir kutlama filmiEtkinlik' Şubat ayında Tokyo'da. bu Geleceğe Dönüş filmin senaristi Bob Gale, filmde görülmeyen hikaye içeriği içeren mangayı denetleyecekti. İlk derlenmiş kitap cildini 20 Nisan'da yayınlamayı planlamışlardı. Her ne kadar Kono Manga ga Sugoi! Web mangayı 1985 filmine dayalı olarak tanımladı, önizleme resminde ayrıca filmin iki devam filminden karakterler de yer aldı:

Robert Zemeckis, 1985 yılında California, Hill Valley'de yaşayan bir lise öğrencisi olan Marty McFly'ı konu alan filmi yönetti. Marty, bilim adamı akıl hocası Emmett Brown ile yarıda kesilen bir deney sırasında, 30 yıl önce 1955 yılına yolculuk eder. müstakbel baba ve anne, geçmişi yeniden kurmalı ve geleceğe dönmelidir.

MedyaMurata'nın 37 cildinin tamamını yayınladı veRiichirou InagakiKuzey Amerika'da Eyeshield 21 mangası. Manga, 2005-2008'de 145 bölümlük bir televizyon anime serisine ilham verdi veSentai Filmworks piyasaya sürülmüş2010-2011'de ev videosu serisi.gevrek rulodır-dir yayın Akışı dizi çevrimiçi.

Eyeshield 21'den sonra Murata ve web manga yaratıcısı ONEbaşlatılandevam eden One-Punch Man mangasıŞueisha'ücretsiz'Tonari hiçbir Genç Atlama' web sitesi 2012. Seri, ONE'ın aynı adlı orijinal web mangasının yeniden çevrimidir. Viz Media, diziyi dijital olarak piyasaya sürüyor.Haftalık Shonen Atlayışımanga antolojisi ve aynı zamanda seriyi basılı olarak yayınlıyor. Manga daesinlenilmişViz Media olan bir televizyon animesiakışJaponya'da yayınlandığı gibi. animenin kadrosuilan edildiikinci bir televizyon sezonu olacakprömiyergelecek Nisan.

Kaynak: Yūsuke Murata'nın Twitter'ı hesap