Bağırmak! Fabrika, Neon Genesis Evangelion Anime BD için Değiştirmeler Sunuyor

Bağırmak! Fabrika, Neon Genesis Evangelion Anime BD için Değiştirmeler Sunuyor

Şirket, bonus özelliği için İngilizce altyazısı olmayan orijinal diskleri geri çağırıyor

Bağırmak! Fabrikaiçin kutu setlerinin beşinci diski için yedek parçalar sunuyor.Neon Genesis EvangelionCollector's Edition ve Standard Edition Blu-ray Diskleri. Orijinal disklerde ' için İngilizce altyazı yokEvangelion'un Sonu– Canlı Aksiyon Sahnesi' bonus özelliği silindi. Müşteriler, satın alma belgeleriyle birlikte yedek diskleri şirketin web sitesinde sipariş edebilirler.

Bağırmak! Fabrika veGKIDS başlatılan Koleksiyoncu Sürümü 8 Aralık'ta ve Standart Sürüm Blu-ray Disk setini 9 Kasım'da piyasaya sürdü. Şirket, 2 Kasım'da diziler ve filmler için dijital indirmeler satmaya başladı. Setler, 26 bölümlük Neon Genesis Evangelion televizyon dizilerini ve filmleri içeriyor. Evangelion: Ölüm (Doğru)2 ve Evangelion'un Sonu .

Koleksiyoncu Sürümü, hem diziler hem de filmler için hem yeni hem de klasik altyazılı ve dublajlı sürümleri içerir. Ayrıca 40 sayfalık bir kitap ve sekiz sanat kartı içerir. Disk üzerindeki bonus özellikler arasında The End of Evangelion'un 'video formatı versiyonu'; Japonca Ses Seçmeleri; Genesis 0:0 Başlangıçta; bir Görüntü Panosu Koleksiyonu; 9, 15 ve 18'den 26'ya kadar bölümler için animasyonlar; Genesis 0:0' Karanlıktan Gelen Işık; The End of Evangelion için silinmiş bir canlı aksiyon sahnesi ve bir 'son sahne alternatif çekimi'; ve müzik videoları.Bu sürüm, 'Fly Me to the Moon' şarkısını içermez.

Şirket ayrıca 8 Aralık'ta bir Ultimate Edition piyasaya sürmeyi planlıyordu, ancak bu sevkiyat ertelendi ve 25 Ocak'ta gönderilmeye başlayacak. Sette özel sanat eserleri, sanat panoları, bir Sachiel reçine kağıt ağırlığı, kordonlu bir NERV kimlik kartı, bir 156- sayfa kitabı ve dizi ve filmlerin yeni ve klasik altyazılı ve dublajlı versiyonları.

Bu, televizyon dizisinin Kuzey Amerika'da Blu-ray Disc'te ilk kez sunulmasıdır.

19 Ocak güncellemesi: Ultimate Edition için güncellenmiş gönderim bilgileri.

Haber ipucu için vi'ye teşekkürler.

Kaynak: Çığlık! fabrikanın İnternet sitesi