Baküon!! Motosikletli Liseli Kızlar Hakkında Anime Oyuncu Kadrosu ve Tema Şarkılarından Daha Fazlasını Ortaya Çıkardı

Baküon!! Motosikletli Liseli Kızlar Hakkında Anime Oyuncu Kadrosu ve Tema Şarkılarından Daha Fazlasını Ortaya Çıkardı

Unshou Ishizuka,Yoko Hikasa,shinichiro mikikadroya katıl;Sayaka Sasakive ana oyuncu şarkı temaları

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninMimana Orimoto'sBaküon!!manga, Cuma günü anime için açılış ve bitiş temaları hakkında ek oyuncu kadrosu ve ayrıntıları açıkladı.

Ek oyuncu kadrosu şunları içerir (soldan sağa):

  • Unshou IshizukaMinowa ailesine hizmet eden bir süper uşak olan Hayakawa olarak
  • Yoko HikasaOkanoue Kız Lisesi müdürü Tazuko olarak
  • shinichiro mikibir Yoshimura 1135R Katana süren Rin'in babası olarak
  • Mitsuo IwataOnsa'nın babası, Nikoichi Motors'un sahibi olarak

İlgili karakterlerinin görselleri olmadan ortaya çıkan diğer oyuncular arasında şunlar yer alıyor:  • Kazusa AranamiSaruyama-sensei olarak, motosiklet kulübünün erkeklerle şansı kötü olan danışmanı
  • Azusa TadokoroYume Sakura, Hane'in iyi bestelenmiş kız kardeşi olarak

Sayaka SasakiDört ana oyuncu (Ueda, Tōyama, Yamaguchi, Uchiyama) açılış temasını 'HİSSEYİN × HAYATTA', bitiş temasını ise 'Buon, buon, Ride On!' Açılış temasının tek CD'si 27 Nisan'da gönderilecek. Bitiş temasının tek CD'si 11 Mayıs'ta gönderilecek.

Resmi web sitesi de başlatılan bir tarayıcı mini oyunu ve bunun için güncellemeler ve karakter listesi eklemeleri planlanıyor. Güvenli ve sorumlu motosiklet sürüşünü teşvik eden bir kampanya olan Good Riders, anime ile işbirliği yapıyor.

Hikaye döner motosikletlerin çekiciliğini keşfeden liseli kızlar etrafında. Hane Sakura biraz hava kafalı gibi görünen bir lise öğrencisidir. Bir gün tamamı kızlardan oluşan lisesine giderken bisikletle engebeli bir yola çıkmaktan yorulur ama Onsa Amano adında motosiklet kullanan bir kız görür. Sakura hemen motosikletlerle ilgilenmeye başlar ve o ve Onsa okuldaki motosiklet kulübüne katılır. Ardından, Sakura ehliyetini almak için yola koyulur.

site daha önceakışanimenin ana kadrosunu açıklayan bir tanıtım videosu.

Oyuncu kadrosu ise şöyle:

Kraliçe Uedakahramanı Hane Sakura olarak (bisikleti bir Honda CB400 SF'dir)


Nao ToyamaRin Suzunoki olarak (bisikleti bir Suzuki GSX400S Katana'dır)


Yumi UçiyamaOnsa Amano olarak (bisikleti bir Yamaha SEROW225W'dir)


Rikako YamaguchiHijiri Minowa olarak (bisikleti bir Ducati 750SS'dir)


Web sitesi, Raimu Kawasaki'nin karakter tasarımını açıkladı, ancak oyuncu kadrosu listelenmedi (bisikleti bir Kawasaki ZX-12R):


Şu anda web sitesi özellikleri ana kadro için ses örnekleri ve ayrıca beş ana karakterin bisikletleri için bir tükenme gürültüsü örneği içeriyor.

Baküon!! Ayrıca Mart ayında AnimeJapan'da bir sahne etkinliği düzenleyecek ve dört ana seslendirme sanatçısı da etkinlikte görünecek.

Junji Nishimura(Simon,Köpek Günleri,CAMLIP) animeyi yönetiyorTMS Eğlence, veKurasumi Sunayama(Silahşör Kız,Canavar,Romeo × Juliet) dizi senaryolarından sorumludur.Isao Sugimoto(Eskiz defteri ~tam renkli'S~,kızlar ve tanklar,Ayışığı Mil) karakterleri tasarlarken,Manabu Nii(flamingo samuray,karnaval) alt karakter tasarımı için kredilendirilir.Yoshio Mizumura(Lupin III: Yedi Gün Rapsodisi,Yowamushi Pedalı) veYasuhiro Moriki(Sabre Rider ve Yıldız Şerifler,Yıldızların Bayrağı,Sessiz Möbius: Sinema Filmi) tasarım çalışmaları için kredilendirilir.Shunichiro Yoshihara(Yowamushi Pedalı,JoJo'nun Tuhaf Macerası,Garakowa -Dünyayı Geri Yükle-) sanat yönetiminden sorumludur.Takeshi Takadera(İlk D: İkinci Aşama, Yowamushi Pedal) ses yönünü idare ederken,Ryosuke Nakanishi(Lise,sakura hilesi,Aşk sahnesi!!) müziği besteliyor.

buanimeNisan ayında vizyona girecekTokyo MX,televizyonu arıyorum,BS11, ve diğer kanallar.

Televizyon animesinin yanı sıra, birorijinal anime DVD'si(OAD)paketlenmişmanganın yedinci derlenmiş kitabının, TV animesinin galasından önce 18 Mart'ta yayınlanması planlanıyor. Sınırlı sayıda üretilen set, 3.880 yen (yaklaşık 32 ABD Doları) fiyat etiketine sahip olacak.

orimoto (Mahou Shoujo Neko X, Japonya'da Hizmetçi)başlatılandiziAkita Shoten'sGenç Şampiyon RetsuAkita Shoten, geçen Mayıs ayında manganın altıncı derlenmiş kitap cildini yayınladı.

Kaynak: MyNavi