Band amamarashi 2. Tokyo Ghoul Sezonunun Bitiş Şarkısını Seslendirdi

Band amamarashi 2. Tokyo Ghoul Sezonunun Bitiş Şarkısını Seslendirdi

Grubun müzik videoları Annecy, Japonya Medya Sanatları Festivali'nde ödül kazandı

Önümüzdeki yılın ikinci sayısıŞueisha'sgenç atlamadergisi perşembe günü açıklıyor. bant amamaraşidayalı olarak ikinci sezon için bitiş şarkısını seslendirecekSui Ishida'stokyo gulyabanimanga. Grup, 18 Şubat 2015'te 'Kisetsu wa Tsugitsugi Shindeiku' (Seasons One After Another) adlı single'ı yayınlayacak.

amamarashi, şarkıcı tarafından yönetilen gizemli bir gruptur.Hiromu AkitaAomori Eyaletinde. Üyeler resmi olarak halk tarafından görülmedi ve konserleri sırasında ekran arkasında performans sergiliyorlar. Müzik videoları genellikle bilgisayar grafiklerini kullanır. 'Waiting for the Summer'ın müzik videosu, 2010 yılında 14. Japonya Medya Sanatları Festivali'nde Mükemmellik Ödülü'nü kazandı. layık görülmek Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali'nde, SIGGRAPH ASIA 2011'de ve Londra'da bir nokta sıfır 2011'de.

Tokyo Ghoul √A(Kök A) olacakprömiyer8 Ocak tarihindeTokyo MXistasyon. Tokyo'nunTOHO Sinemaları Nihonbashi4 Ocak'ta ilk bölümün ön gösterimine ev sahipliği yapacak.Dergi ayrıca Ishida'nın orijinal mangasının dolaşımda 9,3 milyondan fazla kopyası olduğunu duyurdu. Ishida Bitti manga 18 Eylül'de. Ishida sonrabaşlatılan Tokyo Ghoul: yenidenfarklı biriyleöncülük etmekEkim ayında karakter.