Bandai Namco, Boruto'ya Yeni Naruto Geliştirdi: Shinobi Forvet PS4 Oyunu

Bandai Namco, Boruto'ya Yeni Naruto Geliştirdi: Shinobi Forvet PS4 Oyunu

Şirket ayrıca Temmuz ayında ilk 3 oyundan oluşan Narutimate Storm Trilogy paketini yayınlayacak

dergisinin bu yılki 19. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü açıklıyor kiBandai Namco Eğlenceyeni bir oyun geliştiriyornaruto franchiseNaruto'dan Boruto'ya: Shinobi Forvet başlıklı. Sorun ayrıca Bandai Namco Entertainment'ın aynı zamanda bir Narutimate Storm Trilogy oyunu yayınladığını da ortaya koyuyor.Oyun istasyonuDört.

Dergi, Naruto'dan Boruto'ya: Shinobi Striker'ı PlayStation 4 için bir 'akrobatik ninja savaşı' oyunu olarak tanımlıyor. toplam sekiz oyuncu. Oyunun belirlenmiş bir çıkış tarihi yok.

Narutimate Storm Trilogy, Ultimate Ninja Storm (Narutimate Storm in Japan) oyun serisindeki ilk üç oyunu tek bir sürümde topluyor. Paketin 27 Temmuz'da piyasaya sürülmesi planlanıyor ve fiyatı 6.800 yen (yaklaşık 61 ABD Doları). Oyunun Japonya'daki fiziksel versiyonunun ilk baskısı bir posteri paketleyecek ve fiziksel ve dijital kopyaların ilk baskısı, oyunu görüntülemek için erişime sahip bir seri kod içerecek.boruto animegeçen yıl Japonya'daki Jump Special Anime Festa etkinliğinde gösterildi.İlk Naruto: Ultimate Ninja Storm oyunu (sağdaki resimde), Kasım 2008'de Kuzey Amerika'da ve Ocak 2009'da Japonya'da PlayStation 3'te piyasaya sürüldü.Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, Ekim 2010'da Kuzey Amerika ve Japonya'ya PS3 ve Xbox 360'ta geldi ve Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 3, Mart 2013'te Kuzey Amerika'da ve Nisan 2013'te Japonya'da PS3 ve Xbox 360'a geldi.

Naruto Shippūden: Nihai Ninja Fırtınası 4 Kuzey Amerika ve Japonya'ya Şubat 2016'da PS4, Xbox One ve PC için ulaştı. Bandai Namco Entertainment yayınlandı Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 Boruto'ya Giden Yol , birgenişlemeOyun için 3 Şubat'ta Kuzey Amerika ve Avrupa'da ve 2 Şubat'ta Japonya'da.