Bandai Namco Ent. Little Witch Academia: Chamber of Time Game'in PS4, Steam için ABD'de Çıktığını Açıkladı

Bandai Namco Ent. Little Witch Academia: Chamber of Time Game'in PS4, Steam için ABD'de Çıktığını Açıkladı

Amerika'da 2018'in başlarında, Japonya'da 30 Kasım'da piyasaya sürülecek

Anime Haber Ağı'nın Anime Expo 2017 kapsamı, Aniplex ve Yen Press tarafından desteklenmektedir.

Bandai Namco EğlenceAmerika açıkladıAnime FuarıCumartesi günü yayınlayacakKüçük Cadı Akademisi: Zaman Odası rol yapmaoyuniçinOyun istasyonu4 veBuhar2018'in başlarında.

Bandai Namco Entertainment oyunu şöyle anlatıyor:

Little Witch Academia: Chamber of Time, popüler anime dizisinden oyulmuş orijinal bir hikayeye sahip, kalp atışlarını hızlandıran bir 3D aksiyon RPG beat 'em up oyunudur.Stüdyo Tetikleyici, Tokyo merkezli bir anime yapım şirketi; şimdi yalnızca şurada yayınlanıyorNetflix.

Atsuko (Akko) Kagari adlı sıradan bir kız, Shiny Chariot adlı ünlü bir cadıdan esinlenerek, genç kızların cadı olmak için eğitim aldığı prestijli bir okul olan Luna Nova Magical Academy'ye kaydolur. Yaz tatiline başlamadan önce Akko ve yeni sınıf arkadaşları, Luna Nova'da yüzyıllardır nesilden nesile aktarılan Yedi Harika'nın neden olduğu açıklanamaz bir fenomeni öğrenirler. Şimdi Yedi Harika'yı çevreleyen gizemi çözme macerasına atılan Akko'ya kalmış.lwa_ss_team_bull-battle.png lwa_ss_sucy_posion-gas.png lwa_ss_luna-nova_cafeteria_02 lwa_ss_new-stage.png lwa_ss_lotte.png lwa_ss_corridor.png lwa_ss_lotte-2.png lwa_ss_boss-battle.png lwa_ss_boss-battle-2.png lwa_ss_akko_special.png lwa_ss_akko_caption.png for_ss_cafeteria.png lwa_ss_akko_arrow for_ss_2.png
lwa_logo_transparent_en.png lwa_ss_team_bull-battle.png lwa_ss_sucy_posion-gas.png lwa_ss_luna-nova_cafeteria_02 lwa_ss_new-stage.png
lwa_ss_lotte.png lwa_ss_corridor.png lwa_ss_lotte-2.png lwa_ss_boss-battle.png lwa_ss_boss-battle-2.png
lwa_ss_akko_special.png lwa_ss_akko_caption.png for_ss_cafeteria.png lwa_ss_akko_arrow for_ss_2.png

Oyun, PS4 için 30 Kasım'da Japonya'ya gelecek. Oyunu Japonya'da ön sipariş verenler, animenin 18. bölümünde görünen bir robot mecha'dan esinlenilen özel bonus PS4 oyunu 'Madō Senshi Guransharion'u (Sorcerer Warrior Grancharion) indirmek ve oynamak için bir ürün kodu alacaklar. Oyunun Japonya'daki sınırlı ilk basımı, Trigger tarafından gösterilen özel bir kutu, özel bir içerik Blu-ray Disk, bir drama CD'si, özel bir sanat kitabı ve bir oyun orijinal Chariot Kartı içerecek.