Bandai, Studio 8 bit tarafından Anime ile Zenonzard Kart Oyunu Uygulamasını Başlattı

Bandai, Studio 8 bit tarafından Anime ile Zenonzard Kart Oyunu Uygulamasını Başlattı

boogiepop's Kouhei KadonoAI destekli oyun, anime dünyasını birlikte geliştirir

Güncelleme: Bölüm 0'ın akışı İngilizce altyazılıdır.


Bandai akıllı telefon kart oyunu uygulamasını başlattı Zenonzard Salı günü, dizinin 'Bölüm 0'ını yayınlamaya başladı. Zenonzard: Animasyon aynı gün saat 20:45'te. (07:45 EDT) oyunun dünyasını genişletmek için.

Zenonzard Bandai'nin yapay zekayı (AI) uzun süredir devam eden Carddass ticaret kartı franchise'ıyla birleştiren yeni markası AI Carddass'taki ilk projedir. boogiepop dizi yazarıKouhei Kadonoprojenin hikaye konseptleri ve dünya inşası üzerinde işbirliği yapıyor. Oyuncular, Codeman olarak bilinen AI'nın yardımıyla kart oyunu savaşları yürütür.

Bandai hikayeyi anlatıyor:20XX yılı… İnsanlar heyecanlı Zenon için dünya turnuvası Zenonzard insan Concord oyuncularının ultra üst düzey Codeman AI birimleriyle bir araya geldiği kart oyunu. Bir gün, sıradan bir lise öğrencisi olan Sōta Azuma, bir Zenonzard Eilietta Lash adında gizemli bir kadın tarafından yapılan savaş. Codeman yapay zekası olarak gerçek kimliğini ortaya koyuyor ve savaşmak için Sōta ile takım kurmayı hedefliyor. Zenon . İsteksiz Sōta ve Eilietta'nın ilk rakipleri, Sōta'nın okul arkadaşı olan mega popüler bir oyuncu olan Shion Saionji ve Codeman AI Ash Claude'dur.

Zenonzard: Animasyon genelin bir parçasıdır Zenonzard medya bayiliği. Salı günkü yayına ek olarak, animenin 0. bölümü şu kanalda yayınlanacak:Tokyo MXveBS1113 Eylül'de televizyon kanalları.

Kei Oikawa(Uma Musume Güzel Derbi,Hinamatsuri) stüdyoda animeyi yönetir8 bit(O Zaman Bir Slime Olarak Reenkarne Oldum,Sonsuz Stratos).Kenichiro Katsura(ToHeart2ad,Makro 7) karakterleri tasarlar.

Hem oyundaki hem de animedeki oyuncular:

Yuichiro UmeharaKül Claude olarak

Saori HayamiEilietta Kirpik olarak

Shinnosuke TachibanaYousuke Yorraiha olarak

Anime ayrıca orijinal karakterlere de sahiptir:

  • Nobunaga ShimazakiSota Azuma olarak
  • Megumi HanShion Saionji olarak
  • Ai FairuzRuri Minamino olarak

Kaynaklar: komik natalie , Animeler! Animeler! (Moa), Zamanları Canlandır


Açıklama: Bandai Namco Holdings Inc.'in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olan Bandai Namco Filmworks Inc., Inc.'de kontrol gücü olmayan, azınlık hissedarıdır.