Bara Manga Creator Jiraiya Mart'ta California, New York'a Gidiyor

Bara Manga Creator Jiraiya Mart'ta California, New York'a Gidiyor

Sanatçı ilk olarak Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde görünecekBİR17 Mart Arşivleri

Bara manga yaratıcısı Jiraiya ( Sanwa no Karasu, Aogeba Toutoshi,Massive: Gay Erotik Manga ve Onu Yapan Erkekler ) ilk kez halka açık olacak dış görünüş Bu ay Los Angeles, San Francisco ve New York'ta bir dizi konuşma ve imza etkinliğinde.

Jiraiya'nın Los Angeles'ta Güney Kaliforniya Üniversitesi'nde görünmesi planlanıyor.BİR Arşivler17 Mart'ta The Secret Genel Merkezi 18 Mart'ta ve Tom of Finlandiya Vakfı 19 Mart'ta.

Daha sonra San Francisco'ya gidecek ve moderatör ile California College of the Arts Writers Studio'da görünecek.Justin Salonu20 Mart'ta ve 21 Mart'ta Books Inc. Castro'da.Son olarak, Jiraiya, 24 Mart'ta Brooklyn'deki This n' That Bar, 25 Mart'ta Printed Matter, 27 Mart'ta LGBT Center'da BGSQD, School of the School'daki Westside oditoryumu dahil olmak üzere New York'ta beş etkinlikte görünecek.Görsel Sanatlar28 Mart'ta ve 28 Mart'ta Açılış Töreninde.

Etkinlikler arasında imzalar, Soru-Cevap oturumları, konuşma ve resepsiyonlar ve “İç ve Beraberlik” canlı çizim etkinliği yer alıyor. Jiraiya'nın yüz fotoğrafçılığı, anonimliğini koruyabilmesi için kesinlikle yasaktır.

Fantagrafi Kitapları piyasaya sürülmüş Massive: Gay Erotik Manga ve Onu Yapan Erkekler 4 Ocak'ta Jiraiya'nın bir çizgi romanını içeren , MASSIVE İnternet sitesi (muhtemelen NSFW) ayrıca Caveman Guu ve Return of the Caravans mangasını da yayınladı.

SayesindeGilles Poitrashaber ipucu için