Barakamon Prequel Manga Handa-kun TV Animesini Aldı

Barakamon Prequel Manga Handa-kun TV Animesini Aldı

Dizi, bir genç olarak hattat Sei Handa'ya odaklanıyor.

Kare Enix'sGerçekten Çevrimiçiİnternet sitesi ilan edildi Pazartesi günüSatsuki Yoshino'sHanda-kunmanga bir televizyon anime uyarlaması alıyor.

Manga, Yoshino'nun bir yan ürünü.barakamonmanga.Yen Basınsahip olmaklisanslıHanda-kun ve dijital ve basılı olarak yayınlıyor. Şirket ilk manga cildini şu şekilde açıklıyor:

Yakışıklı genç hattat Sei Handa tüm sınıf arkadaşları tarafından mesafeli bir süperstar olarak tapılır - ne yazık ki Sei'nin doğuştan gelen olumsuzluğu, herkesin ondan nefret ettiğine inanmasına neden olur...?! Barakamon'un bu gülünç ön bölümünün ilk cildinde bir yanlış anlama ve melankolinin gençlik komedisi gözler önüne seriliyor!

Yen Press, ilk üç manga cildini basılı ve ilk dört cildini dijital olarak yayınladı. Yoshino, prequel mangayı piyasaya sürdü.Aylık Shonen Gangandergisi Ekim 2013'te yayınlandı ve Square Enix, 12 Şubat'ta Japonya'da derlenmiş beşinci cildi yayınlayacak.Yoshino, 2009'da Square Enix'in Gangan Online dergisinde Barakamon (sağda resimde) yaşam kesiti komedi mangasını piyasaya sürdü ve Square Enix, manganın 12. cildini Eylül'de yayınladı. Yayıncı, 13. cildi 12 Mart'ta yayınlamayı planlıyor. Yen Press ayrıcayayıncılıkBarakamon ve dokuzuncu cildi Şubat ayında yayınlayacak. Manga, hattat Seishuu Handa'nın Japonya'nın en batı ucundaki bir adaya taşındıktan sonra daha önce hiç yaşamadığı bir kırsal hayatı yaşamayı öğrenmesini takip ediyor.

barakamonesinlenilmişTemmuz 2014'te prömiyeri yapılan 12 bölümlük bir TV anime dizisi.gevrek ruloveeğlence ikisi birden akışdizi yayınlandığı şekliyle ve Funimation ayrıca dizinin ana video haklarına da sahiptir.


handa-kun-2 handa-kun-3 handa-kun-4
handa-kun-1 handa-kun-2 handa-kun-3 handa-kun-4

[Aracılığıyla Otakomu ]