Battle Angel Alita: Son Sipariş Manga Ara Verdi

Battle Angel Alita: Son Sipariş Manga Ara Verdi

Yukito Kishiroolup olmadığı konusunda kararsızGUNNM: Son Siparişmanga geri dönecek
Manga yaratıcısıYukito Kishiro ilan edildi Perşembe blog girişinde onunSavaş Meleği Alita: Son Sipariş(GUNNM: Son Sipariş) Manga 100. bölümden sonra ara verecek. Ara, Ağustos sayısında başlayacak.Şueisha'sUltra AtlamaDergi 17 Temmuz'da yayınlandı, ancak Kishiro manganın geri dönüp dönmeyeceğine veya ne zaman döneceğine karar vermedi.

Binaen Kishiro'ya, bir editör ondan orijinal metindeki diyaloğu gözden geçirmesini istedi.Savaş Meleği AlitaManga'nın 100. Son Sipariş manga taksitini son teslim tarihinden önce bitirmenin ortasındaydı. Kishiro, 7 Haziran akşamı editör onu orijinal mangadaki üç satırı değiştirmesi için aradığında, yakında yeni baskısı için hala Son Düzen taksitini çiziyordu.

Üç satırda bir güverte görevlisi, bir kadın suçlunun çıldırmış veya 'hakkyō' (cilt 1) olan bir mutant olduğunu, Zapan karakterinin kendisinin çıldırdığını söylediğini (cilt 4) ve bir avcı savaşçının birini 'psiko' olarak lanetlediğini söylüyor. (cilt 3). Her ne kadar Kishiro, çıldırmak veya çıldırmak için kullanılan 'kurutteru' ve 'kyōki' gibi benzer kelimelere izin verildiğini belirtmesine rağmen, terimlerin akıl hastalığı ile ilişkisi hakkında endişeler vardı.

Kishiro editöre, bu talebi dayatmanın, Kishiro'nun 100. Son Sipariş taksiti için son teslim tarihini kaçıracağı ve mangasının daha fazla yeniden basımına izin vermeyeceği anlamına gelebileceğini fark edip etmediğini sordu ve editör evet dedi. Kishiro, diyalog değişiklikleri yapmaya ve mevcut taksiti zamanında bitirmeye karar verdi ve ilk baskı hacmi ve 100. Son Sipariş taksiti sırasıyla 18 Haziran ve 19 Haziran'da sevk edildi. Ancak, daha sonra Battle Angel Alita: Last Order'ın ara verdiğini duyurdu ve asla 101'inci bir taksit olmayabileceğini de sözlerine ekledi.Medya yayınlarhem orijinal Battle Angel Alita mangası hem de Kuzey Amerika'daki Last Order mangası. 15. Son Sipariş hacmi 18 Haziran'da Japonya'da ve 13. cilt bu ay Kuzey Amerika'da sevk edildi.

[Aracılığıyla Doğu Standardı ]


Bu makalenin devamı var:Savaş Meleği Alita/Gunnm: LO Manga'nın Dönüşü Planlandı(2010-08-18 15:24)