Battle of the Planets/Gatchaman Beyblade Ekibi Tarafından Yeniden Başlatılıyor

Battle of the Planets/Gatchaman Beyblade Ekibi Tarafından Yeniden Başlatılıyor

Corus, 2017 Sonbaharında Japon, küresel ortaklarla aksiyon yeniden çevrimini başlatacak

Kanadalı medya şirketi Corus Entertainment ilan edildi perşembe günü öyle yeniden yapma Gatchaman, klasik bilim kurgu kahramanı animefranchiseİngilizcede Gezegenlerin Savaşı olarak bilinenBeybladetakım. 2017 sonbaharında yeniden başlatmayı başlatmayı planlıyor.Colin Bohm, Başkan Yardımcısı ve Corus Kids Başkanı, Yıllık Yatırımcı Günü sunumu sırasında şirketin erkek çocuk eylem listesindeki planları özetledi:

Battle of the Planets adlı gençliğimden kalma klasik bir anime özelliğinin yeniden başlatılmasını geliştiriyoruz. Bunun için Beyblade ekibini tekrar bir araya getiriyoruz ve Japon Beyblade ortaklarımızla bu ikonik anime mülküne yeni bir soluk getirmek için çalışıyoruz. Bu mülkün muazzam bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz.

Neden? Niye? Peki, üç basit neden. Birincisi, hem Doğu'da hem de Batı'da mükemmel bir mirasa sahip olan nadir bir anime özelliğidir. Yayıncılar, lisans sahipleri ve perakendeciler bu markayı biliyor ve sevgiyle hatırlıyor. İkincisi, kısa bir süre sonra kliplerde göreceğiniz gibi, markanın DNA'sı, satılabilir figürinler, araçlar ve rol yapma oyuncaklarından oluşan eksiksiz bir seriye mükemmel bir şekilde uyuyor. Son olarak, arkasındaki önemli küresel oyuncak ortakları da dahil olmak üzere kazanan Beyblade ekibiyle, tüm doğru ortaklar sıraya girdi ve beklenen 2017 lansman tarihinden çok önce gitmeye hazır.

Bohm daha sonra aşağıdaki transkript ile bir klip oynattı:Başlangıçta, dünyayı kasıp kavuran ikonik bir Japon anime dizisi vardı: G-Force ve Gatchaman olarak da bilinen Battle of the Planets. Hepsi Phoenix Ninjalarını içeren farklı başlıklar. Bugün izleyiciler için yeniden tasarlandı. Gezegenlerin Savaşı, Sonbahar 2017'de başlıyor.

Tatsunoko ÜretimiilkBilim Ninja Takımı Gatchamananime, 1972 yılının ekim ayında gösterime girdi ve ortalama %21 reyting aldı. Sadece iki çeyrek için planlandı ( kuru veya sınıflar ) bir yıl, ancak iki tam yıl ve 105 bölüme uzatıldı. O zamandan beri anime filmlerinin yanı sıra daha sonra televizyon ve video dizileri üretti. Gatchaman serisindeki ilk anime projeleri, değişen derecelerde sadakatle, Battle of the Planets, G-Force ve G-Force isimleri altında İngilizce'ye uyarlandı.kartal binicileri.

Japonya'da, franchiseesinlenilmişadında bir spinoff serisiGatçaman Kalabalıklarıgeçen yıl. Franchise ayrıcaesinlenilmişoynadığı canlı aksiyon filmiTori Matsuzaka, Ayano'ya git,Ayame Goriki,Tatsuomi Hamada, veRyohei Suzuki geçen yıl.NTVkoştuOhayo Ninja-Tai Gatchaman, bir animediziler2011'de bir dakikalık kısa film. İkinci Gatchaman Kalabalıklarımevsimgeçici olarakbaşlıklı Gatchaman Crowds içgörüsü, dır-dirplanlıgeri dönen karakterlerle gelecek yıl için.

[Aracılığıyla Bionix'i özledim ]