Bay Osomatsu Anime, Kar Adamı İdollerin Başrolde Olduğu İlk Canlı Aksiyon Filmini Aldı

Bay Osomatsu Anime, Kar Adamı İdollerin Başrolde Olduğu İlk Canlı Aksiyon Filmini Aldı

Tsutomu Hanabusa(kakegurui,tokyo intikamcılar) gelecek bahar için filmi yönetir

Bay Osomatsu, son anime güncellemesiFujio Akatsuka'sOsomatsu-kunmanga, önümüzdeki bahar vizyona girecek bir canlı aksiyon filmine ilham veriyor. Johnny & Associates'in popüler idol grubukardan adamfilmdeki yıldızlar veTsutomu Hanabusa(kakegurui,tokyo intikamcılar) yönetiyor. Anime, müzikal olanlar da dahil olmak üzere sahne prodüksiyonlarına ilham vermiş olsa da, yakında çıkacak olan bu proje, ilk canlı aksiyon filmi.

Altı altılının oyuncu kadrosu ve filmin orijinal karakterleri, yukarıdaki resimde soldan sağa:

  • Osomatsu olarak Kōji Mukai
  • Dönem olarak Ryota Miyadate (orijinal karakter)
  • Son olarak Shota Watanabe (orijinal karakter)
  • Hikaru Iwamoto Karamatsu olarak
  • Todomatsu olarak Raul
  • Ren Meguro Choromatsu olarak
  • Yakın olarak Ryohei Abe (orijinal karakter)
  • Jushimatsu olarak Daisuke Sakuma
  • Tatsuya Fukazawa Ichimatsu olarak

Ryoichi Tsuchiyasenaryoyu yazdı ve Daiki Sugawara bir yapımcı. Filmin yapımcılığını Cinebazar ve Hachinoji üstleniyor.Odağıtmak. Snow Man lideri Iwamoto, kendisinin ve diğer grup üyelerinin animenin hayranları olduğunu ve ne zaman çekime başlayacaklarını sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.Mr. Osomatsu televizyon animesi, Fujio Akatsuka'nın orijinal Osomatsu-kun mangasından ve altı yaramaz ve yaramaz oğlu (sekizli) olan Matsuno hanesini merkez alan 'yüksek gerilim komedi' TV animesinden esinlenmiştir. En büyük Osomatsu da dahil olmak üzere tüm altılıların hepsi aynı kıza, Totoko'ya aşıktır. Orijinal Osomatsu-kun serisi, oğulları 10 yaşındayken aileyi takip etti. Bay Osomatsu, orijinal manga ve TV animesini altılılarla yetişkin olarak yeniden hayal ediyor.

İlk Mr. Osomatsu anime sezonunun prömiyeri Ekim 2015'te yapıldı vegevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan ilk sezon. İkinci Bay Osomatsu anime sezonuprömiyeri yapıldıJaponya'daTV TokyoveTV AichiEkim 2017'de.Eiga no Osomatsu-sanMart 2019'da Japonya'da vizyona giren film. İki anime filmi daha sınırlı sayıda olacak gösterimler Japonya'da sırasıyla 2022 ve 2023'te sinemalarda.

Üçüncümevsim prömiyeri yapıldıgeçen Ekim. gevrek ruloakışJaponya'da yayınlanan sezon. animenin ikinci hali sınıflar (yılın çeyreği)prömiyeri yapıldı4 Ocak'ta

Seri ayrıca çeşitli videolara da ilham verdi. Son zamanlarda,franchise esinlenilmişsırasıyla Şubat ve Mart aylarında Chocomatsu-san Valentine's Day-hen adlı üç bölümlü Sevgililer Günü temalı kısa dizi ve Chocomatsu-san White Day-hen adlı başka bir üç bölümlü kısa dizi.

Medya EdinilenBay Osomatsu animesi için ikinci sezon da dahil olmak üzere dijital yayın, elektronik satış, ev videosu ve ticari ürün hakları. Viz Media, animeyi bir İngilizce ile yayınlıyor dub .

Kaynak: Eski Web