Bay Osomatsu Anime Yeni Uyarlama, Akıllı Telefon Oyunu, 3 Tarayıcı Oyunu Aldı

Bay Osomatsu Anime Yeni Uyarlama, Akıllı Telefon Oyunu, 3 Tarayıcı Oyunu Aldı

Anime karakter tasarımcısı ile Yū Mitsuru kaleme roman,Naoyuki Asanoçizim illüstrasyonları

Bay Osomatsu'nun resmi web sitesi (Osomatsu-san) televizyon anime dizisi ilan edildi Perşembe günü, seriye bir akıllı telefon oyunu uyarlaması (sağdaki resimde) ve üç PC tarayıcı oyunu geliyor.GÖREve Churapps oyunları geliştiriyor.

Ayrıca, çevrimiçi perakendeciAmazondır-dir listeleme 29 Temmuz'da piyasaya sürülmesi planlanan animenin yeni bir uyarlaması. Yū Mitsuru, animenin karakter tasarımcısı ile birlikte yazar olarak kabul ediliyor.Naoyuki Asanoillüstrasyonları sağlamak. Romanın sınırlı bir sürümü, toplam üç set için Matsuno kardeşlerden birinin resmini içeren iki teneke rozet içerecek.

Osomatsu-san no Hesokuri Wars ~NEET no Kōbō~ (Bay Osomatsu'nun Stash Wars ~A NEET'in Hücumu ve Savunması~) akıllı telefon oyun Osomatsu altılılarının Chibita, Dekapan, Iyami ve diğerlerinden gizli birikimlerini korumaları gereken kule savunması benzeri bir oyundur. Oyun, animenin orijinal seslerinin yanı sıra yeni illüstrasyonları da içerecek. Oyun oynamak ücretsiz olacak ancak isteğe bağlı oyun içi satın alımlar içerecek.

Üç tarayıcı oyunu başlığı, Osomatsu-san no Black Kōjō (Bay Osomatsu'nun Siyah Fabrikası), Totoko ni Mitsugitai (Totoko'nun Tribute Corps'u) ve Oshimatsu Quiz Battle (Support-Matsu Quiz Battle) başlıklıdır. Her üç oyun da mevcut olacakYahoo!, ve hepsi oynamak için ücretsiz olacak. Oyunların tümü Şubat ayında veya daha sonra piyasaya sürülecek. Osomatsu-san no Black Kōjō, altı altılının hepsinin bir fabrikada çalıştığı animenin ikinci bölümündeki olaylara dayanmaktadır; Totoko ni Mitsugitai, hepsinin hala idolleştirdiği Totoko'ya hediyeler sunan altılıları içeriyor; ve Oshimatsu Quiz Battle, altılıların her birinin uzmanlık alanına dayalı bir test içerir (aşağıdaki üçüncü resimdeki örnek, 'NEET'i İngilizce olarak nasıl yazarsınız?' sorusunu sorar).

Osomatsu-san no Black Kōjō

Totoko ve Mitsugitai

Oshimatsu Bilgi Yarışması Savaşı

Fikir Fabrikası'sOtomatemarka — gelişen otome kadın oyunculara yönelik romantizm simülasyon oyunları - aynı zamandagelişmektebir Bay Osomatsu video oyunu.

Fujio AkatsukaorijinalOsomatsu-kunmanga ve 'yüksek gerilim komedi' TV animesi, altı yaramaz ve yaramaz oğlu (sekizli olan) olan Matsuno hanesine odaklandı. En büyük Osomatsu da dahil olmak üzere tüm altılıların hepsi aynı kıza, Totoko'ya aşıktır. Orijinal dizi, oğulları 10 yaşındayken aileyi takip etti. Mr. Osomatsu şovu, orijinal manga ve TV animesini altılılarla yetişkin olarak yeniden hayal ediyor.

Dizi geçtiğimiz Ekim ayında gösterime girdi.gevrek rulodır-diryayın AkışıJaponya'da yayınlandığı gibi dizi.

Akatsuka, Osomatsu-kun mangasını başlattı.Şogakukan'sHaftalık Shonen Pazardergisi 1962'de yayınlandı ve manga 1969'a kadar dergide yayınlandı. Manga daha sonra 1972-1973'ten Weekly Shonen King'de ve ardındanKomik BonBon1987-1990 arası. Derlenmiş manga ciltlerinin basılmış 10 milyondan fazla kopyası var.

Kaynak: MoCa Haberleri aracılığıyla Hachima Kiko