Bayonetta: Bloody Fate's 1st 9 Minutes İngilizce Yayınlandı

Bayonetta: Bloody Fate's 1st 9 Minutes İngilizce Yayınlandı

Hellena Taylor video oyunundan dönüyorfranchiseşekil değiştiren cadı olarak

eğlencebaşlamak yayın Akışı yakında çıkacak olan sürümü için İngilizce dublajlı, dokuz dakikalık bir gizli bakışBayonetta: Kanlı KaderCumartesi günü filmi.

Dökümiçerir:

  • Helena TaylorBayonetta olarak
  • Gri DeLisleJane olarak
  • Yuri LowenthalLuka olarak
  • AlbrechtBalder olarak
  • Dave FennoyRodin olarak
  • John KasiyerEnzo olarak
  • Richard Epcaranlatıcı olarak

Funimation filmi şöyle anlatıyor:En çok satana görefranchise, bu nefes kesici uzun metrajlı anime size Bayonetta'nın daha önce hiç görmediğiniz bir yanını gösteriyor! Uyanmasından yirmi yıl sonra, oyun tarihinin en seksi cadısı hala karanlık geçmişinin gizemlerini çözmeye yardımcı olabilecek ipuçlarını arıyor. Gizli silah ustası Rodin ve onun ölümcül kreasyonları, arayışına yardım etti:ScarboroughFair – Bayonetta, karşı konulmaz uyanışında melek cesetlerinin izini bırakmaya devam ediyor. Cevap arayışı, gizemli ve ürkütücü bir şekilde tanıdık olan küçük bir kız, intikam takıntılı bir gazeteci ve Bayonetta hakkında cadıdan daha fazlasını biliyor gibi görünen ölümcül beyaz saçlı bir güzelle karşılaşmasına yol açar. Serinin hayranları, akıllara durgunluk veren aksiyon ve skandallı baştan çıkarma sahneleriyle dolu bir katil filmde en sevdikleri fantezinin hayata geçtiğini görme şansını kaçırmak istemeyecekler!

kizaki (afro samuray,Basilisk,Süper Sokak Dövüşçüsü IV,X Men)yönlendirilmiş, storyboard'lu ve Bayonetta: Bloody Fate tarafından bir senaryodan çekildiMitsutaka Hirota(Tenis Prensi II,Tetsujin 28-go Gao!, X Men).Ai Yokoyamakarakterleri temel alarak tasarladıMari Shimazakiorijinal oyun sanatı. Shimazaki ayrıca projeyi denetledi.Hiroya Iijima(Afro Samuray,Kaplan ve Tavşan) melekleri tasarlarken mekanik tasarımcılarKatanao AkaiveTakashi Watabe(yeniEvangelionfilmler,Denizkabuğundaki hayalet, Super Street Fighter IV) sırasıyla yaratıklardan ve silahlardan sorumluydu. Orijinal oyunun Japonca versiyonunun bile aksine, anime filminde Japonca sesler .

Platin OyunlarveSegaŞekil değiştiren, savaşan bir cadı hakkında ilk Bayonetta aksiyon oyununu piyasaya sürdü.Oyun istasyonu3 ve Xbox 360 Ekim 2009'da Japonya'da ve ardından Ocak 2010'da Kuzey Amerika'da. Devam oyunu olan Bayonetta 2 devam edecek.satış24 Ekim'de Kuzey Amerika ve Avrupa'da Wii U için.