Beat'i Atla! 4 Dublaj Şarkıya Sahip İngilizce Dublaj

Beat'i Atla! 4 Dublaj Şarkıya Sahip İngilizce Dublaj

2 açılış şarkısı, 2şarkı ekleİngilizce kapaklar almak için

Pied Piper, Inc. ilan edildi Salı günü onunKickstarter-finansmanlı İngilizcedubnın-ninBeat'i Atla!İngilizce olarak kaydedilmiş dört şarkı içerecek: ilk açılış tema şarkısı 'Dream Star', ikinci açılış tema şarkısı 'Rönesans', 11. bölümden eklenen 'Burnin' Down' şarkısı ve 19. bölümden ek şarkı 'Prisoner'. Şirket, İngilizce açılış tema şarkılarının bölümlerin kendisinde mi yoksa sadece ekstra olarak mı kullanılacağı konusunda destekçi girdisi istedi.

Pied Piper'ın başkanı Ann Yamamoto, şirketin onay alabilmek için İngilizce şarkı sözlerini önceden göndermesi gerektiğini açıkladı.TV Tokyo Müzikve Japon söz yazarı. Pied Piper, iki kapanış tema şarkısı 'Namida' ve 'Eien' için onay alamadı.

Manolya Anı vemela lee'Dream Star'ı seslendirecekChristina Vee. Manolya Anı veErica LindbeckMela Lee'nin ek vokalleriyle 'Rönesans' icra edecek.Nathan Keskinikisini gerçekleştirecekşarkı ekle- her ikisi de normalde seslendirdiği Sho Fuwa karakteri tarafından gerçekleştirilir.George'u bağışla.Dan Antunoviçdört şarkının da yapımcılığını ve bas gitarını sağlıyor ve gitarı Michael 'Fish' Herring sağlıyor. Antunovich ayrıca iki açılış şarkısı için synthler ve klavyeler ve iki ekleme şarkısı için de davul ve klavyeler sağlıyor. İki açılış şarkısı da varNeal Danielsdavulda veAlexander Burkeek klavyelerde.

Kickstarter kampanyası, bir DVD yayınını finanse etmek için 155.000 ABD Doları tutarında bir başlangıç ​​hedefi belirlemişti. KampanyaulaşmışDVD sürümüne ek olarak bir Blu-ray Disk sürümü sunmak için 14 Nisan'daki 185.000 ABD Doları uzatma hedefi. Kampanya, 16 Nisan'da 224.546 ABD Doları toplanarak sona erdi.

şirketkabul etmek15 Kasım'a kadar BackerKit hizmeti aracılığıyla ek ve yükseltilmiş taahhütler. DVD ve Blu-ray Disk 2017 için planlanıyor.

Pied Piper aslenbaşlatılaniçin bir Indiegogo kampanyasıfranchise1 Mart'ta, ancak daha sonra Kickstarter'da kampanyayı 17 Mart'ta yeniden başlattı.

Pied Piper lisansı şuradan aldı:TV Tokyo, ve TV Tokyo İngilizce gerektiriyordubtahliye şartı olarak. Şirket, diziyi yalnızca altyazı formatında yayınlayamayacak. Lisans yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'yı kapsar.

televizyon versiyonuYoshiki NakamuraBeat Atla!şojomangaprömiyeri yapıldıEkim 2008'de Japonya'da. Seri mevcutturyayın Akışıüzerindegevrek rulo.MedyaOrijinal mangayı Kuzey Amerika'da yayınlar.