Berserk Musou Ekibi Xbox One Sürümüne Bakıyor

Berserk Musou Ekibi Xbox One Sürümüne Bakıyor

Yapımcı Koinuma hikayeyi ve oyunun yaş derecelendirmesini tartışıyor

ÜreticiHisashi Koinuma meydana çıkarmak Japon video oyunu haber sitesi Gamer at E3 ile yaptığı bir röportajda Omega Force, Amerika'da yakında çıkacak olan Berserk Musou/Warriors oyununun Xbox One sürümünü 'araştırıyor'. Şirket ayrıca birBuharJaponya'da yayın.

Koinuma ayrıca, oyuna yeni başlayan aksiyon oyunu hayranlarını barındırmak için oyunun hikayesinin baştan başlayacağını söyledi.franchiseve yaklaşan animedeki hikayeye gidin. Oyunun yaş derecelendirmesinde Koinuma, CERO Z (18+) oyunları üretmemenin şirket politikası olduğunu söyledi. OnunKuzey Yıldızının Yumruğuoyun CERO D (17+) idi ve Berserk'in de aynı olmasını bekliyor.

Oyunun bu yıl Japonya'da piyasaya çıkması planlanıyor.Oyun istasyonu4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita.İNEK tekmoAvrupa ve KOEI Tecmo Amerika var ikisi birden onaylanmış Steam üzerinden PS4, PS Vita ve PC'de bir Batı sürümü.Omega Force, KOEI Tecmo'nun bir yan kuruluşudur ve KOEI Tecmo'nun Musou (Warriors) oyun serisini geliştirir.

Berserk yeni bir ilham veriyortelevizyon anime bu olacakprömiyer1 Temmuz'da Miura dadevam etmekAylık bir seri olarak 24 Haziran'da manga.

Kaynak: Oyuncu (Oyun Yazı İşleri Departmanı) aracılığıyla Hachima Kiko