Beyblade Burst, Pokémon'un OLM'sinden Gelecek Bahar TV Animesini Aldı

Beyblade Burst, Pokémon'un OLM'sinden Gelecek Bahar TV Animesini Aldı

Savaşta 3. nesil topaçlar, oyuncuların rakiplerinin üstlerini 'patlatmalarını' sağlar

Şirketd-haklarıve oyuncak üreticisiTakara Tomyperşembe günü açıkladıBeyblade Patlaması, üçüncü nesilBeybladedönen top oyunufranchise, bir televizyon animesinin yapımına başlıyor. Tokyo Toy Show'daki duyuruya göre, OLM veyaOryantal Işık ve Büyü(Yo-kai izle,Pokémon) bir İlkbahar 2016 galası için anime üretiyor.

Metin: Teaser
çocuk: gidelim ortak!
Metin: Şiddetli Beyblade Savaşı…!
Metin: …Bütün ulusa yayılıyor!
Metin: Beyblade Burst 18 Temmuz'da satışa çıkıyor!
Metin: Aylık Manga serisikoro koro çizgi roman!!
Metin: Manga tarafındanHiro Morita
Metin: İlkbahar 2016 TV animesi yeşil ışıkta!
Metin: Animasyon Prodüksiyonu: OLM
Metin: Çizgi Roman ve Orijinal Hikaye:Şogakukan
Metin: Oyuncaklar: Takara Tomy
Metin: d-rights tarafından sunulmuştur
Metin: En güçlü etiket ekibiyle dünyayı patlatacak!
Metin: Bekleyin!
Metin: Beyblade Patlaması

Katsuhito Akiyama(Inazuma Onbir,Sakız Krizi,El-Hazard: Gezginler) tarafından karakter tasarımlarıyla yeni animeyi yönetiyor.Toshiaki Ohashi(baş animasyon yönetmeniDanbōru Kimse W,Danbōru Kimse Savaşları).Hideki Sonoda(Pokémon franchise,Makine Robo: Chronos'un İntikamı,Sonik Asker Borgman) dizi senaryolarından sorumludur.

Beyblade Burst üçüncü kişinin adıdır. nesil Takara Tomy'nin alacağı Beyblade oyuncakları başlatmak Temmuz ayında Japonya'da. Oyuncuların rakiplerinin üstlerini 'yok etmelerini' sağlayan bir Burst hilesi, Bey Cloud System'da Beyblade kayıtlarını görüntüleme yeteneği ve minyatür NFC çipleriyle Beyblade'in evrimi içerir.Hiro Morita olacakbaşlatmakBeyblade Burst mangası, Shogakukan'ın Aylık Coro Coro Comics dergisinin 15 Temmuz'da çıkan Ağustos sayısında.

Orijinal franchise dünya çapında 880'den fazla ülkeye ve bölgeye yayıldı ve 350 milyondan fazla oyuncak sevk etti ve 1999'dan bu yana 365 milyar yen (yaklaşık 2.97 milyar ABD Doları) satış hasılatı elde etti. 200 milyar yen (1.6 milyar ABD Doları) üzerinde satış.

Takara Tomy'nin Beyblade oyuncak serisi, 2000-2003 yıllarında bir manga serisine ilham verdi veMedya2004-2006 yıllarında Kuzey Amerika'da 14 ciltlik seriyi yayınladı. Manga, üç televizyon anime dizisine ilham verdi (Beyblade,Beyblade: V-Force, veBeyblade G Devrimi) 2001-2003 yılları arasında veBeyblade Filmi: Şiddetli Savaş2002 yapımı bir film. Bir yan manga olan Metal Fight Beyblade,Beyblade: Metal Füzyon,Beyblade: Metal Ustaları,Beyblade: Metal Hiddeti, veBeyblade: Shogun Çeliktelevizyon anime dizisinin yanı sıraMetal Fight Beyblade VS Taiyo Shakunetsu no Shinryakushafilm.

NelvanKuzey Amerika için yedi televizyon anime dizisini yerelleştirdi ve şirket ayrıcaBeyWheelzveBeyWarriors: BeyRaiderzBatı'ya özel animasyon yan ürün serisi.

Paramount Resimlerisahip olmakEdinilenfranchise dayalı bir canlı aksiyon filmi yaratma hakları.

Kaynaklar: Mainichi Shimbun's Eski Web , canlandırma.tv

Güncelleme: Binaen Kidscreen, New York merkezli Asatsu'yatamamşirketgüneş haklarıBatı pazarlarında yeni bir Beyblade animasyon projesinin dağıtımını üstleniyor. Teşekkürler, ChibiGoku