Beyblade Burst TV Anime'nin Videosu Karakterleri Tanıtıyor

Beyblade Burst TV Anime'nin Videosu Karakterleri Tanıtıyor

İlham aldığı son serilerTakara TomyNisan'da vizyona girecek oyuncaklar

Takara Tomybaşlamak yayın Akışı için ikinci tanıtım videosuBeyblade Patlamasıtelevizyon anime Cumartesi günü. Video, ana karakter Bart ve arkadaşı Shū da dahil olmak üzere WBBA turnuvasına katılan ana Blader'ları tanıtıyor.

Hikaye, saldırmayı seven ve Valkyrie adında bir Beyblade kullanan sıcak kanlı bir çocuk olan Bart Aoi'yi takip ediyor. Yakın arkadaşı Shū Kurenai, bir dahi olan ancak yine de çok çaba sarf eden ve Spriggan adlı Beyblade'i kullanan seçkin bir Blader'dır.Animenin resmi web sitesi açık geçen ay Bart, Valkyrie, Shū ve Spriggan için anime karakter tasarımları.


Bart Aoi (altta resimde) ve Valkyrie (üstte resimde)

Shu Kurenai

Spriggan

Katsuhito Akiyama(Inazuma Onbir,Sakız Krizi,El-Hazard: Gezginler) yeni animeyi OLM'de yönetiyor veyaOryantal Işık ve Büyü(Yokai izle,Pokémon) tarafından karakter tasarımları ileToshiaki Ohashi(baş animasyon yönetmeniDanbōru Kimse W,Danbōru Kimse Savaşları).Hideki Sonoda(Pokémonfranchise,Makine Robo: Chronos'un İntikamı,Sonik Asker Borgman) dizi senaryolarından sorumludur. anime olacakprömiyerNisan içinde.

Beyblade Burst üçüncü kişinin adıdır. nesil Takara Tomy'nin ürettiği Beyblade oyuncaklarından başlatılan Temmuz ayında Japonya'da. Oyuncuların rakiplerinin üstlerini 'yok etmelerini' sağlayan bir Burst hilesi, Bey Cloud System'da Beyblade kayıtlarını görüntüleme yeteneği ve minyatür NFC çipleriyle Beyblade'in evrimi içerir.

Hiro Morita başlatılanBeyblade Burst mangasıŞogakukanAylıkkoro koro çizgi romanGeçen Temmuz dergisi.

Orijinal franchise dünya çapında 880'den fazla ülkeye ve bölgeye yayıldı ve 350 milyondan fazla oyuncak sevk etti ve 1999'dan bu yana 365 milyar yen (yaklaşık 2.97 milyar ABD Doları) satış hasılatı elde etti. 200 milyar yen (1.6 milyar ABD Doları) üzerinde satış.

Takara Tomy'nin Beyblade oyuncak serisi, 2000-2003 yıllarında bir manga serisine ilham verdi veMedya2004-2006 yıllarında Kuzey Amerika'da 14 ciltlik seriyi yayınladı. Manga, üç televizyon anime dizisine ilham verdi (Beyblade,Beyblade: V-Force, veBeyblade G Devrimi) 2001-2003 yılları arasında veBeyblade Filmi: Şiddetli Savaş2002 yapımı bir film. Bir yan manga olan Metal Fight Beyblade,Beyblade: Metal Füzyon,Beyblade: Metal Ustaları,Beyblade: Metal Hiddeti, veBeyblade: Shogun Çeliktelevizyon anime dizisinin yanı sıraMetal Fight Beyblade VS Taiyo Shakunetsu no Shinryakushafilm.

NelvanKuzey Amerika için yedi televizyon anime dizisini yerelleştirdi ve şirket ayrıcaBeyWheelzveBeyWarriors: BeyRaiderzBatı'ya özel animasyon yan ürün serisi.

Paramount Resimlerisahip olmakEdinilenfranchise dayalı bir canlı aksiyon filmi yaratma hakları.

Görseller © Hiro Morita, BBB Projesi
©Tommy