'Bir Kuro Gyaru Oldum ve En İyi Arkadaşımı Becerdim' Manga ComicFesta TV Animesini Aldı

'Bir Kuro Gyaru Oldum ve En İyi Arkadaşımı Becerdim' Manga ComicFesta TV Animesini Aldı

Biri kadına dönüşen iki playboy hakkında 'Cinsiyet takaslı romantik komedi'

buÇizgi RomanAnime Partisimarka Perşembe günü en yeni televizyon animesinin temel alındığını duyurdu.Yupopo Orishima's Kuro-Gyaru ni Natta Kara Shinyū'den Yatte Mita'ya (Bir Kuro-Gyaru* Oldum ve En İyi Arkadaşımı Siktim.) manga. yeniden adlandırılmışKuro-Gyaru ni Natta Kara Shinyū'den Shite Mita'yaanime prömiyerini yapacakTokyo MX4 Nisan'da kanalda, ancak ilk dört dakikalık bölüm zaten çevrimiçi olarak mevcutYoutubeve ComicFesta Anime'nin kendi servisi.

* kuro-gyaru manganın başlığında bir daralma ganguro gyaru koyu ten rengi ile birleştiren bir moda trendi geliştirmek (gal) 1990'larda Japonya'da popüler hale gelen alt kültür. Manganın derlenmiş kitap cilt kapağı çevirileri kuro-gyaru (fazlasıyla) kelimenin tam anlamıyla 'Black Gal' olarak ve 'F***ed' olarak telaffuz ediliyor.

'Cinsiyet takaslı romantik komedi', kadınları tavlamada rakipsiz olan iki sıkı üniversite arkadaşı Shion Chihara ve Rui Chihaya'nın etrafında dönüyor. Bir gün, Shion'a gizemli bir kadın tarafından bir ilaç verilir ve bir kadının vücudunda uyanır. Rui için ilk görüşte aşktı, ancak başlangıçta bu kadının aslında onun en iyi arkadaşı Shion olduğunu fark etmemişti.Oyuncular şunları içerir:

Makoto FurukawaRui Chihaya olarak

Kazutomi YamamotoShion Chihara olarak

(Son zamanlardaki hariç diğer ComicFesta Animelerinin aksine JimiHen—!! ~Jimiko o Kaechaū Jun Isei Kōyū~ , bu yeni anime 'canlı' ve 'premium' sürümler için farklı oyuncu kadrosunu listelemiyor.)

Chokkoanimeyi Irawiazu stüdyosunda yönetiyor veEeyo KurosakiveRei Ishikurasenaryoları yazıyorlar.McQ1karakterleri tasarlıyor ve baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.Ayako Misavasesi yönlendiriyorSiyah bayrak.Reika Ayanokōjibir renk anahtarı sanatçısıdır.Namiko HanayashikiveTamako Noyamasanat yönetmenleridir.Hikaru Mitakagörüntü kompozisyon direktörü olarak görev yapıyor ve Kо̄ki Shinkai editör olarak görev yapıyor. Yayıncısuiseishaprojeyi sunuyor.

Açık sahnelerle animenin 'premium sürümü' ComicFesta Anime web sitesinde yayınlanacak. Animenin 'canlı yayındaki baskısı' 4 Nisan saat 25:00'de (etkili olarak 5 Nisan 01:00'de) Tokyo MX kanalında prömiyer yapacak, ancak bu baskının ilk bölümü zaten YouTube'da ücretsiz olarak yayınlanıyor. .

Orishima mangayı ilk olarak dijital olarak seri hale getirdi ve Suiseisha da geçen Temmuz ayında mangayı tek cilt halinde yayınladı.

buCoolmicservis mangayı F***ed by My Best Friend İngilizce başlığı altında yayınladı.

Anime, Nisan 2017'den beri yayınlanan ve yayınlanan 'ComicFesta Anime' anime şort serisinin bir parçasıdır. ComicFesta Anime projesi aracılığıyla piyasaya sürülen önceki anime şunları içerir:Sōryo'dan Majiwaru'ya Shikiyoku no Yoru ni...Nisan 2017'de;Etek yok Naka wa Kedamono DeshitaTemmuz 2017'de;Omiai Aite ve Oshiego, Tsuyoki na, Mondaiji.Ekim 2017'de;25-Sai no Joshi Kōsei: Kodomo ni wa Oshierarenai Koto Shite Yaru yoOcak 2018'de;tatlı cezaNisan 2018'de Onna no Ko ga Ochita saki wa, Ore no Musuko no Sakippo Deshita Temmuz 2018'de;Shūdengo, Capsule Hotel de, Joshi ve Binetsu Tsutawaru Yoru.Ekim 2018'de;Papa Datte, ShitaiOcak 2019'da;Araiya-san!Ore to Aitsu ga Onnayu de!?Nisan 2019'da;Yubisaki kara no Honki no Netsujō: Osananajimi wa ShōbōshiTemmuz 2019'da; Ekim 2019'da XL Joshi,Titan'ın GeliniTemmuz 2020'de,Ōkami-san wa TaberaretaiEylül 2020'de,Otona nya Koi no Shikata ga Wakaranee!Ekim 2020'de ve en son, JimiHen—!! ~Jimiko o Kaechaū Jun Isei Kōyū~ .

Kaynaklar: Kuro-Gyaru ni Natta Kara Shinyū to Yatte Mita. İnternet sitesi , komik natalie

Güncelleme: Hikayenin türü için daha doğru çeviri eklendi. Teşekkürler, Takkun4343 ve SHD.

Güncelleme 2: Dört personel daha eklendi. Manganın İngilizce sürümü hakkında bilgi eklendi.