Black Rock Shooter Fragment Oyunu iOS ve Android'de Gelecek Sonbaharda Başlayacak

Black Rock Shooter Fragment Oyunu iOS ve Android'de Gelecek Sonbaharda Başlayacak

G2 Stüdyoları geliştirmek,İyi Gülümseme Şirketibaşlık yayınlar

Pazar günü bir web sitesi ve Twitter hesabı açıldığını duyurmak için Karanlik işlerparça oyun önümüzdeki sonbaharda iOS ve Android cihazlarda çıkacak. G2 Studios oyunu geliştiriyor veİyi Gülümseme Şirketiyayınlıyor. Orijinal hikaye, yaklaşmakta olan televizyondan 'başka bir dünyada' yer alıyor anime .

Ichiro Sakaki(hurdaya ayrılmış prenses,Salgın Şirketi,Tabut Prenses Chaika) ana senaryoyu ve ayarı yazıyor veçömelmek(Steins kapısı) tasarım denetimi ile kredilendirilir.Rui TomonoTeaser görselini çizerken, Hiroto Sugawara logoyu tasarladı.

Kara Kaya Atıcıfranchiseile başladı illüstrasyon yayınladığı isimsiz karakterin huke tarafındanpiksel26 Aralık 2007'de. Resim aynı adlı bir şarkıya ilham verdi.süper hücreHatsune Miku Vocaloid'i kullanarak ve daha sonra 2010 orijinal video animesini (BU) ve 2012 televizyon animesinin yanı sıra spinoff manga, oyunlar ve karakteri tasvir eden figürler.Diskotek Medya piyasaya sürülmüşBlack Rock Shooter'ın bu yılın başlarında 27 Temmuz'da Blu-ray Disc'te yayınlanan 2012 televizyon animesi.

YeniBlack Rock Shooter: Şafak Güztelevizyon anime önümüzdeki Nisan ayında başlayacak veWalt Disney Şirketiniyet aktarım Black Rock Shooter: Dawn Fall dünya çapında.

Kaynak: Black Rock Shooter Fragment's İnternet sitesi , Famitsu aracılığıyla gematsu