BlazBlue: Central Fiction Arcade Game, İzanami'yi Oynanabilir Karakter Olarak Ekliyor

BlazBlue: Central Fiction Arcade Game, İzanami'yi Oynanabilir Karakter Olarak Ekliyor

28 Ocak için planlanan güncelleme

Video oyunu haber kaynağı Famitsu meydana çıkarmak Salı günü Hades Izanami'nin katılacağı Blazblue CentralKurgu 28 Ocak güncellemesinde oynanabilir bir karakter olarak arcade oyunu. Karakter daha önce oynanamaz bir patrondu.

Oyun, Kasım ayında Japon oyun salonlarında piyasaya sürüldü.

Geri dönen oynanabilir karakterler şunlardır: Ragna, Jin, Noel, Rachel, Hazama, Izayoi, Azrael,dört, μ -No.12-, Litchi, Taokaka, Bang, Arakune, ν -No.13-, Tsubaki, Makoto, Λ -No.11-, Carl, Relius, Platinum, Valkenhayn, Tager, Kokonoe, Hakumen, Bullet, Terumi, Celica ve Kagura. Yeni oynanabilir karakterler arasında Hibiki ve Naoto yer alıyor. Yeni oynanabilir karakterler arasında Hibiki, Naoto ve Nine bulunuyor.Ark Sistemi İşleri piyasaya sürülmüşKasım 2012'de Japonya'da BlazBlue Chrono Phantasma arcade oyunu ve ardındanpiyasaya sürülmüşoyun açıkOyun istasyonuEkim 2013'te 3 ve Nisan 2014'te PlayStation Vita. Aksys Gamespiyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki orijinal BlazBlue Chrono Phantasma oyunu, Mart 2014'te ve sonrasında PS3'teözgeçmişHaziran 2014'te.

Ark Sistemi İşleripiyasaya sürülmüşOyunun yeni karakterler ve yeni bir senaryo ile arcade versiyonunun bir uzantısı olan BlazBlue Chrono Phantasma Ver 2.0, Ekim 2014'te Japonya'da. Şirket daha sonra BlazBlue Chrono Phantasma Extend'i piyasaya sürdü.oyun23 Nisan'da Japonya'da PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve PlayStation Vita için. Aksys Games, BlazBlue Chrono Phantasma Extend'i Kuzey Amerika'da PS3, PS4 ve Xbox One için 30 Haziran'da ve PS Vita için 28 Temmuz'da piyasaya sürdü. .

Kaynak: gematsu