Blazblue: Central Fiction Game'in Videosu Hades Izanami'yi Gösteriyor

Blazblue: Central Fiction Game'in Videosu Hades Izanami'yi Gösteriyor

28 Ocak için planlanan güncellemede oynanabilir karakter

Oyun geliştiricisiArk Sistemi İşleriPazartesi günü Blazblue: Central Fiction arcade dövüş oyunu için bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Video, yeni oynanabilirliği tanıtıyor karakter Hades Izanami ve oyununun bazı yönlerini gösteriyor.

Izanami'nin eşsiz yeteneği, havada uçma yeteneğidir. Bunu yaparken havadayken kara saldırılarını kullanabilir. Ayrıca farklı saldırılarla farklı modlar arasında geçiş yapabilir. 28 Ocak'taki oyun güncellemesinde oynanabilir bir karakter olarak mevcut olacak. Karakter daha önce oynanamaz bir patrondu.

Oyun, Kasım ayında Japon oyun salonlarında piyasaya sürüldü.Geri dönen oynanabilir karakterler şunlardır: Ragna, Jin, Noel, Rachel, Hazama, Izayoi, Azrael,dört, μ -No.12-, Litchi, Taokaka, Bang, Arakune, ν -No.13-, Tsubaki, Makoto, Λ -No.11-, Carl, Relius, Platinum, Valkenhayn, Tager, Kokonoe, Hakumen, Bullet, Terumi, Celica ve Kagura. Yeni oynanabilir karakterler arasında Hibiki ve Naoto yer alıyor. Yeni oynanabilir karakterler arasında Hibiki, Naoto ve Nine bulunuyor.

Ark Sistemi İşleripiyasaya sürülmüşKasım 2012'de Japonya'da BlazBlue Chrono Phantasma arcade oyunu ve ardındanpiyasaya sürülmüşoyun açıkOyun istasyonuEkim 2013'te 3 ve Nisan 2014'te PlayStation Vita. Aksys Gamespiyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki orijinal BlazBlue Chrono Phantasma oyunu, Mart 2014'te ve sonrasında PS3'teözgeçmişHaziran 2014'te.

Ark Sistemi İşleripiyasaya sürülmüşOyunun yeni karakterler ve yeni bir senaryo ile arcade versiyonunun bir uzantısı olan BlazBlue Chrono Phantasma Ver 2.0, Ekim 2014'te Japonya'da. Şirket daha sonra BlazBlue Chrono Phantasma Extend'i piyasaya sürdü.oyun23 Nisan'da Japonya'da PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve PlayStation Vita için. Aksys Games, BlazBlue Chrono Phantasma Extend'i Kuzey Amerika'da PS3, PS4 ve Xbox One için 30 Haziran'da ve PS Vita için 28 Temmuz'da piyasaya sürdü. .

[Aracılığıyla gematsu ]