Bleach'in Genryūsai Seslendirme Oyuncusu Masaaki Tsukada Vefat Etti

Bleach'in Genryūsai Seslendirme Oyuncusu Masaaki Tsukada Vefat Etti

SesiBir parçaToto, Kaptan Tylor'ın Wang'ı,Yumeiro Pasta şefiBaşkanı

Çamaşır suyuseslendirme sanatçılarıMasakazu Morita(Ichigo Kurosaki) veKeiichi Takahashi(Todo Gizaemon) rapor edildi çarşamba günü o arkadaşseslendirme sanatçısı Masaaki Tsukadavardı Geçti . Tsukada 27 Ocak Pazartesi günü vefat ettiğinde 74 yaşındaydı. Bir süredir hastalık nedeniyle tedavi görüyordu.

Tsukada'nın birçok rolü arasında Bleach'teki Genryūsai Shigekuni Yamamoto,Bir parça, Kobayashi-cha içindePrens Mackaroo, Kiichiro KimiyoshiHigurashi no Naku Koro Ni Kai, General GrummanMetal Simyacı, Yutaka'daHoka Hoka Kazoku, Wang'daSorumsuz Kaptan Tylor, Gorō TashiroShowa Monogatari, ve BaşkanYumeiro Pasta şefi. Ayrıca Cehennem Silahı filmlerinde Steve Kahan'ın karakteri Kaptan Murphy'yi Japoncaya çevirdi. Seslendirme sanatçısıyla evliydiMasako Nozawa, bu hafta sonu yaptığı anma törenleri sırasında baş yas tutan kişi olacak.

Morita, Tsukada'nın ölüm haberi kendisine ulaştıktan sonra ne yapacağını şaşırdığını söyledi. Bleach'in kayıt stüdyosunda Tsukada'nın ona her zaman sevgiyle 'Morita' yerine 'Ichigo' dediğini hatırladı. Ayrıca, Genryūsai Shigekuni Yamamoto rolünü üstlendiğinde saygın bir hava taşıyacak olsa da, Tsukada'nın her zaman gülümseyen, parlak kişiliğini hatırladı.Takahashi, Tsukada'nın sağlık durumunun kötü olduğunu belirtti ve Tsukada'nın Bleach'teki Genryūsai ve One Piece'deki Toto rollerinin altını çizdi. Tsukada'nın sesinin nazik bir haysiyetle oldukça harikulade olduğunu ekledi.

Kaynak: orikon aracılığıyla 0takomu

Güncelleme: seslendirme sanatçısıToshio Furukawa kayıt edilmiş gençliğinden beri birçok eserde Tsukada ile birlikte rol aldığını söyledi. Kageroza Inaba'nın sesi olarak, Bleach kayıt seanslarında her zaman Tsukada'nın yanında oturdu. Bu, onun güzel hatıralar taşıdığı çeşitli konular hakkında sık sık konuşmalarını sağlar. Teşekkürler, Daniel Zelter