Bleach Manga 'Önemli Duyuru' İle 22 Ağustos'ta Bitecek

Bleach Manga 'Önemli Duyuru' İle 22 Ağustos'ta Bitecek

Manga 2001'de piyasaya sürüldü, TV animesine, filmlere, video oyunlarına, rock müzikallerine ilham verdi

dergisinin bu yılki 36./37. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü açıklıyor kiTite Kubofinali yayınlayacakÇamaşır suyuShueisha'nın 22 Ağustos'ta yayınlayacağı derginin bir sonraki sayısında manga bölümü. Bir sonraki sayıda ayrıca 'önemli bir duyuru' olacak.

mangagirdison hikayesi Şubat 2012'de. Manganın 73. cildi o zaman ilan edildi 74. cildin son cilt olacağını söyledi.Hisashi Sasaki, Weekly Shonen Jump'ın eski genel yayın yönetmeni ve Viz'de Global Shonen Jump'ın şu anki Başkan Yardımcısı,meydana çıkarmakdört hafta önce manga 10 haftadan daha kısa sürede bitecek. Dergiilan edildiPazartesi günü manganın sonraki iki bölümde 'doruk noktasına' gireceğini duyurdu.

Kubo, mangayı 2001'de Weekly Shonen Jump'ta başlattı ve Shueisha, manganın 73. cildini (sağda görülen) 4 Temmuz'da yayınladı.MedyaJaponya'da yeni bölümler yayınlandıkça mangayı Kuzey Amerika'da dijital olarak İngilizce olarak yayınlıyor. Şirket ayrıca mangayı basılı olarak yayınlıyor ve 67. cildi 5 Temmuz'da yayınladı.Manga, 2004'ten 2012'ye kadar 366 bölüm süren bir televizyon anime uyarlamasına ilham verdi. Viz Media, animenin televizyon ve ev video haklarını 2006'da aldı. Dizinin ilk gösterimi İngilizce olarak yapıldı.dubiçindeÇizgi film yayın ağı'sYetişkin Yüzmekaynı yıl ve sonunda 2014 yılına kadar tüm bölümleri yayınlandı. Viz Mediailan edildiHaziran'da televizyon anime serisini Blu-ray Disc'te yayınlayacak ve ilk cilt 19 Temmuz'da gönderilecek.

Manga ayrıca dört anime filmine, bir dizi romana ve birkaç video oyununa ilham verdi. 2005 yılında piyasaya sürülen bir dizi sahne müzikal uyarlaması, en songiriş Bitti4 Ağustos'ta vizyona girecek.