Blood Blockade Battlefront Yeni Karakter, Yumru Tavuk Şarkısı Aldı

Blood Blockade Battlefront Yeni Karakter, Yumru Tavuk Şarkısı Aldı

Rie KugimiyaApril TV animesi için gizemli kız White'ın seslendirme sanatçısı olarak ortaya çıktı

Nisan sayısıŞueisha'skare atlamadergisi çarşamba günü açıklıyorKan Ablukası Cephesi animeWhite adında orijinal bir karakter içerecek.

Rie Kugimiya(Peri masalı,gintama,Metal Simyacı) Leo'dan önce görünen gizemli ve güzel bir kız olan karakteri seslendirecek. dergi vardıilan edildiEkim ayında Kugimiya'nın geçen Ekim ayında oyuncu kadrosuna dahil olduğu, ancak rolü açıklanmadı.

Derginin yaklaşan sayısı da o rock grubunu duyuruyor.TAVUK YUMUŞAK(Uçurumun Hikayeleri,Tek Parça: Çıkmaz) açılış tema şarkısı 'Merhaba dünya!'TOHO animasyonuAnimeJapan 2015 standında anime hakkında bilgiler sunacak. Stant ziyaretçileri, sarf malzemeleri tükenirken ücretsiz bir Sonic klibi alabilir. AnimeJapan 2015, 20 Mart - 22 Mart tarihleri ​​arasında Tokyo Big Sight kongre merkezinde gerçekleştirilecek.

Animenin seslendirme kadrosuDahil etmek:

Daisuke SakaguchiLeonardo İzle olarak

Rikiya KoyamaKlaus Von Reinherz olarak

Kazuya NakaiZapp Renfro olarak

Yu KobayashiZincir Sumeragi olarak

Mitsuru MiyamotoSteven A. Starphase olarak

Ai Orikasaolarak

Banjou GingaGilbert F. Altstein olarak

istersen kalSonik Hız Maymunu olarak

Akira IshidaFemt, Ahlaksızlık Kralı olarak

Akio OhtsukaBlitz T. Abrams olarak

Unshou IshizukaPatrick olarak

Mamoru MiyanoKöpek Hummer olarak

Keiji FujiwaraDeldro Brody olarak

Hikaru MidorikawaZed O'Brien olarak

büyükanne mizukiLeonardo'nun küçük kız kardeşi Michella Watch olarak

Miyuki SawashiroLokantada çalışan bir kız olan Vivian veRiki KagamiUsta, lokantanın başı olarak.

Karanlık At Çizgi Romanları, manganın Kuzey Amerikalı yayıncısı hikayeyi şöyle anlatıyor:

New York şehri üzerinde Dünya ve diğer dünyalar arasında bir gedik açıldı ve New Yorkluları ve diğer boyutlardaki yaratıkları aşılmaz bir balonun içine hapsetti. Çılgın bir suç bilim kurgu dünyasında yıllarca birlikte yaşadılar. Şimdi biri balonu koparmakla tehdit ediyor ve bir grup şık süper insan bunun olmasını engellemek için çalışıyor.

Rie Matsumoto(Kousogiga,Heartcatch Precure!Hana no Miyako de Fashion Show…Desu ka!?) dır-diryönetmenlikstüdyodaki animeKEMİKLER.Kazunao Furuya(canlı aksiyonYalancı oyunu, Galileo, S -Saigo no Keikan-) senaryo yazarıdır veToshihiro Kawamoto(Kovboy,Kurt Yağmuru,Altın çocuk,Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Belleği) karakterleri tasarlıyor.Shinji Kimura(Proje A-ko,vapur çocuğu,Tekkonkinkreet) sanat yönetmenidir.

Koji Sugiura(Hajime Ippo yok,Mobile Suit Gundam 0083: Zeon'un Son Akını,silah ustası kediler) yaratık tasarımlarını ele alırken,Noriyuki Jinguji(trigun,Hellsing Ultimate,Hız Dünyası) pervane tasarımından sorumludur.Takashi Haşimato(Magi: Sihrin Labirenti,Suikast Sınıfı,Tek Parça Film Z) efekt animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor.Taisei Iwasaki('Kyoshinhei Tokyo ve Arawaru'kısa,Kanojo wa Uso o Ai Shisugiterulive-action filmi) müziği besteliyor.

Anime, 4 Nisan'da Japonya'da prömiyer yapacak.

o bitirdikten sonraÜçgen Maximus2007 yılındaYasuhiro Nightow başlatılan Kan Soyunun Cephesi2008 yılının Mayıs ayında Shueisha'nın Jump Square dergisinde tek seferlik bir manga hikayesi olarak.döndü2009'da aynı dergide Kekkai Sensen -Mafūgai Kessha- adlı üç bölümlük bir mini diziye dönüştü.devam ettihikaye 2010'da Jump Square'de düzenli bir dizi olarak. Shueisha, Mart ayında 10. derlenmiş kitap cildini yayınlayacak.

Nightow'un Trigun ve Trigun Maximum manga serisi, bir televizyon animesine ve bir anime filmine ilham kaynağı oldu ve aynı zamandaSilah mezarıoyun ve televizyon animesi.