Blue Lock Soccer Anime'nin Karakter Videosu Rensuke Kunigami'nin Öne Çıkanları

Blue Lock Soccer Anime'nin Karakter Videosu Rensuke Kunigami'nin Öne Çıkanları

Yuki Onobu yıl animede seslendirme yapan oyuncu

Televizyonun resmi web sitesi anime nın-ninMuneyuki KaneshiroveYusuke Nomura'sMavi Kilitfutbol mangası, Çarşamba günü Rensuke Kunigami'yi öne çıkaran bir karakter tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Videoda Kunigami, futbol aracılığıyla bir 'süper kahraman' olmaya yemin ediyor.


siteakışgeçen ay Meguru Bachira'yı vurgulayan bir video, ve Yoichi Isagi bir ay önce.Anime bu yıl prömiyer yapacak ve yıldızlar:

  • Taşuku KaitoMeguru Bachira olarak
  • Kazuki UraYoichi Isagi olarak
  • Yuki OnoRensuke Kunigami olarak
  • Soma SaitoHyoma Chigiri olarak

Tetsuaki Watanabe(Güçlü Pro Yakyu Güçlü Kōkō-hen) animeyi yönetiyor8 bitile birlikteShunsuke Ishikawamüdür yardımcısı olarak.Taku Kişimoto(Haikyuu!!,Gümüş kaşık, 2019Meyve sepeti) dizi senaryolarını denetler ve yazar ve mangadan Kaneshiro hikayeyi denetler.Yutaka Uemura(Kötü Tanya Efsanesiyönetmen) konsept danışmanıdır.masaru şindo(Meyve sepeti,Makro Delta,Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU) ana karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmenidir veKenji TanabeveKento Toyaaynı zamanda karakter tasarımcıları ve baş animasyon yönetmenleridir.Haziran Murayamamüziği besteliyor.

Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkmanga dijital olarak İngilizce ve Yazdır , ve hikayeyi anlatıyor:

2018 Dünya Kupası'nda feci bir yenilgiden sonra, Japonya'nın takımı yeniden bir araya gelmek için mücadele ediyor. Ama ne eksik? Onları kazanmaya yönlendirebilecek mutlak bir As Forvet. Japonya Futbol Birliği, gol yemeye ve zafere susamış bir forvet yaratmaya kararlıdır ve kaybedilen bir maçın geri dönüşünde belirleyici araç olabilir... ve bunu yapmak için Japonya'nın en iyi 300 futbolcusunu bir araya topladılar. ve en parlak genç oyuncular. Takıma liderlik etmek için kim ortaya çıkacak... ve önlerine çıkan herkesi kaslarını ve egolarını yenebilecekler mi?

Kaneshiro ve Nomurabaşlatılandevam eden mangaHaftalık Shonen DergisiAğustos 2018'de. MangakazanmakEn İyi Shonen Manga ödülüKodanşa45. yıllık Manga Ödülleri geçen yıl. bir yan ürünmangaSeishiro Nagi'nin geçmişi hakkında Temmuz sayısında yayınlanacakBessatsu Shonen Dergisi9 Haziran'da

Kaynaklar: Blue Lock animesi İnternet sitesi , komik natalie