Blue Steel'in Bilim Kurgu Deniz Anime Arpej'i 3. Promosyonu Yayınlandı

Blue Steel'in Bilim Kurgu Deniz Anime Arpej'i 3. Promosyonu Yayınlandı

4 gemi ve insansı enkarnasyonları için ses aktrisleri ve sanat, 3 kız 'Trident' grubu açıklandı

televizyon anime için resmi web sitesiadaptasyonnın-ninArk Performansıbilim kurgu deniz mangasıAoki Hagane hiçbir Arpej(Mavi Çelik Arpej) başladı yayın Akışı Cuma günü anime için üçüncü tanıtım videosu. Video, Takao gemisinin Zihinsel Modeli (insansı formda fiziksel enkarnasyon) olan Takao'nun etrafında toplanıyor.

buMavi Çelik Arpej - Ars Nova- animenin sitesi ayrıca dört farklı geminin (ve onların Zihinsel Modellerinin) seslendirme oyuncularını ve her biri için ana görsel sanatı ortaya çıkardı:

Manami NumakuraTakao olarak

Hibiku YamamuraHaruna olarakYumi UçiyamaKirishima olarak

YukanaKongo olarak

Ana kadın karakter Iona (seslendirdiği gibi)Mai Fuchigami), Takao ve Haruna da oluşturan 'Trident' adlı bir performans birimi. Adını Yunan mitolojisindeki Deniz Tanrısı Poseidon'un üç uçlu zıpkınından alan birim, animeye bağlı performanslara sahip olacak.

Aoshima hikayedeki gemilerin plastik modellerini yapıyor ve daha fazla ürün bağlantısı bilgisi bu hafta sonu Wonder Festival'de (2013 Yaz) duyurulacak. Bu yaz Comic Market'te daha fazla ürün satılacak.

Hikayede insanlık, 21. yüzyılın ilk yarısında küresel ısınma nedeniyle gelişmiş topraklarının çoğunu kaybetti. Ardından, süper silahlarla dolu bir 'Sis Filosu' aniden tüm dünyada belirir. Bu filoya dayanma yeteneği olmadan insanlık yenildi ve artık denizleri dolaşamadı. Yıkıcı deniz savaşından 17 yıl sonra, Gunzō Chihaya ve arkadaşları bir şekilde I-401 adlı bir 'Sis Filosu' denizaltısına komuta ederler. Iona (I-401'in 'zihinsel modeli' veya insansı formda fiziksel enkarnasyon) ile birlikte 'Sis Filosu'nu üstlenirler.Kazuyuki OkitsuI-401 denizaltısının kaptanı Gunzō Chihaya'yı oynuyor. Parlak bir zekası var ve genellikle soğukkanlı ve toplanıyor, ancak bazen onun yaşına göre hareket ettiğini ve endişelendiğini veya sinirlendiğini görebilir.Mai Fuchigami, I-401 denizaltısının Zihinsel Modeli olan Iona'yı oynuyor. Diğer Sis Filosu gemilerinin aksine, insanlığı okyanustan yok etmek için emir almamış gibi görünüyor. Gunzō'nun kaptan olarak gemiye binmesine izin verir ve ondan emir alır.

Seiji Kişisi(Persona 4 Animasyon,Melek Beats!,Devil Survivor 2 Animasyon) animeyi yönetiyorSANZIGEN Animasyon Stüdyosu(009 Re:Siborg,Karanlik işler).Makoto Uezu(Şeytan Kurtulan 2 Animasyon,Stigmata'nın Qwaser'ı) dizi senaryolarından sorumludur veMasato Koda(Canavar avcısı &Şeytanlar da ağlaroyunlar) müziği besteliyor.

Kaynak: Famitsu

Görseller © Ark Performans/Shonegahoşa,Arpej Ortakları

Güncelleme: I-401'in isim özelliği düzeltildi. Teşekkürler, Bay Terörist. Yedi Deniz EğlencesiniyetYayınlaKuzey Amerika'daki orijinal manga.