Boku wa Tomodachi ga Sukunai Light Novels' 11. Cilt 'Son Söz' Serisidir

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Light Novels' 11. Cilt 'Son Söz' Serisidir

Yomi Hirasaka,Buriki'in serisi 2 TV animesine, birkaç mangaya, canlı aksiyon filmine ilham verdi

bu perakende Açıklamalar 11. cilt içinYomi Hirasakave illüstratörBuriki'sBoku wa Tomodachi ga Sukunai(Haganay) hafif roman serisi, cildin dizinin epilogu olarak hizmet edeceğini ortaya koyuyor.

Hafif romanların hikayesi Kodaka ile başlar - suçlu gibi sarı saçları ve sert gözleri insanları korkutan yarı Japon / yarı İngiliz transfer öğrencisi - ve Yozora adında görünüşte sürekli somurtkan bir kız. İkisi, neredeyse hiç arkadaşı olmayan uyumsuzlar için bir kulüp olan Rinjinbu'yu kurmaya karar verir.

Hirasaka ve Buriki, hafif roman serisini 2009'da başlattı veKadokava'sMedya Fabrikasıdamgayayınlanan10. cilt (sağda resimde) Haziran 2014'te.Hafif roman serisi ilham verdiikitelevizyonanime, video animesiyan ürünlerve canlı aksiyonfilm.eğlenceiki TV anime sezonunu ev videosunda yayınladı.

Yedi Deniz EğlencesiItachi'yi piyasaya sürüyorHaganai: Çok Arkadaşım Yokİngilizce manga uyarlaması. Şirket ayrıcapiyasaya sürülmüş Chiruwo Kazahanaveşirabi'sHaganai: Fazla Arkadaşım Yok - Şimdi %50 Daha Fazla Başarısızlık!manga spinoff yanı sırahayatveKiuryan'sHaganai: Çok Arkadaşım Yok - Kulüp Dakikalarımanga yan ürünü.