Boruto Naruto Film Hikayesini Anlattı

Boruto Naruto Film Hikayesini Anlattı

narutodevam filmi 7 Ağustos'ta Japonya'da vizyona girecek

dergisinin bu yılki 26. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıgelecek film için bir arsa özeti ortaya çıkaracakBoruto -Film Naruto-Pazartesi gününde.

[Spoiler okumak için beyaz metni vurgulayın]

boruto7. Hokage Naru'nun oğludur babasını tamamen reddeden kişiye. Bunun arkasında, Na'yı aşmak isteme duygusu vardır. Bir kahraman olarak saygı duyulan ruto. Sonunda babasının arkadaşı Sasuke ile tanışır ve onun çırağı olmak ister!? Masashi tarafından yazılan yeni neslin hikayesinin perdesi Kişimoto yükseliyor!

Dergi aynı zamanda tiyatroseverlerin kendi tasarladığı iki hayrandan birini seçebileceklerini de duyuracak.Masashi Kishimotoözel bir hediye olarak. 'uzumakiVersiyon' özelliği olacaknarutove Boruto ve 'Uchiha Version' Sasuke ve Sarada'yı içerecek. Fanlar 100 bin adet ile sınırlıdır.Yuko Sanpeiniyet Oyna Boruto (aşağıdaki resimde sol üstteki resim) veKokoro KikuchiSarada oynayacak (sağ üstteki resim).Junko TakeuchiNar oynamaya geri dönecek Uto Uzumaki veNoriaki SugiyamaSasuke Uchiha'yı oynamak için geri dönecek.

Filmin bir yeni Mitsuki adlı karakter (aşağıda resmedilmiştir).

Orijinal Naruto manga yaratıcısı Masashi Kishimotokrediorijinal hikaye, senaryo ve karakter tasarımları ile filmin baş yapım süpervizörüyle birlikte.Hiroyuki Yamashita(Naruto Shippudenbölüm yönetmeni,Ninja Yolu: Film Narutoanimasyon yönetmeni) filmi yönetiyor veUkyo Kodachi(Kaos Ejderhası,Neppu Kairiku Bushi Yolu) senaryo üzerinde Kishimoto ile işbirliği yapıyor.

Film, 7 Ağustos'ta Japon sinemalarında gösterime girecek.