Boruto Naruto Filmi İçin Yeni Karakter Mitsuki Açıklandı

Boruto Naruto Filmi İçin Yeni Karakter Mitsuki Açıklandı

oynadığı filmborutoAğustos ayında ana karakter olarak

Cumartesi günü ziyaretçilere dağıtılmaya başlanan Resmi Ziyaretçi Defteri Shinden Fū no Sho kitabınaruto-Tokyo'nun Mori Kulesi'ndeki on sergi, gelecek için yeni bir karakter ortaya çıkardıBoruto -Film Naruto-Mitsuki adlı film (aşağıdaki resimde solda görülüyor.) Karakterin adı Japonca'da tam anlamıyla 'dolunay' anlamına geliyor.


Karakter kitapta anlatılmaktadır:

Pek çok gizemi örten bir muamma. Sakin bir ifadeye sahip bir çocuk... Biraz uzun beyaz saçlarında dalgalı bir hava var.

Yuko Sanpeiniyet Oyna boruto(aşağıdaki resimde sol üstteki resim) veKokoro KikuchiSarada oynayacak (sağ üstteki resim).Junko TakeuchiNar oynamaya geri dönecek tatmakuzumaki, veNoriaki SugiyamaSasuke Uchiha'yı oynamak için geri dönecek.Orijinal Naruto manga yaratıcısıMasashi Kishimotodır-dirkrediorijinal hikaye, senaryo ve karakter tasarımları ile filmin baş yapım süpervizörüyle birlikte.Hiroyuki Yamashita(Naruto Shippudenbölüm yönetmeni,Ninja Yolu: Film Narutoanimasyon yönetmeni) filmi yönetiyor veUkyo Kodachi(Kaos Ejderhası,Neppu Kairiku Bushi Yolu) senaryo üzerinde Kishimoto ile işbirliği yapıyor.

Film, 7 Ağustos'ta Japon sinemalarında gösterime girecek.

Boruto -Naruto the Movie-, Naruto mangasının devamı niteliğindeki film veSon -Film Naruto-, hikayesini anlatacak [Spoiler okumak için beyaz metni vurgulayın] Manganın 700. ve son bölümünde yer alan Boruto, Naruto Uzumaki ve Hinata Hyūga'nın oğlu. Kishimoto, 'Boruto ve [Sasuke ve Sakura'nın kızı] Sarada belirir. Sasuke ve Sakura da ortaya çıkıyor.' Ayrıca Boruto'nun özel dövüş hareketini tasarladı.