Boruto ve Sarada Yeni Boruto Naruto Film Reklamında Birbirlerinin Babaları Hakkında Görüş Verdiler

Boruto ve Sarada Yeni Boruto Naruto Film Reklamında Birbirlerinin Babaları Hakkında Görüş Verdiler

Cuma günü Japonya'da vizyona giren film, Ekim ayında 80'den fazla ABD şehrinde gösterime girecek.

için resmi web sitesiBoruto -Film Naruto-anime filmi başladı yayın Akışı Cuma günü film için iki televizyon reklamı daha. Reklamlar 'Na'yı tanıtıyor Ruto ga Hokage ni Natta Hi' (The Day Na ruto Became a Hokage) manga kısa ve ayrıca filmin tema şarkısı 'Diver'KANA-BOON.

Sarada: Evet, 7. Hokage güçlü, değil mi!
Metin: 7. Hokage
boruto: Neden bahsediyorsun? Yaşlı adam Sasuke çok daha havalı.
Metin: Yaşlı adam Sasuke
Sarada: Evet, belki.
nar uto: Bekle- hey!
Sasuke: Boruto, biraz mantıklısın.
nar uto: ben- ben-
Tümü 4: Boruto -Film Naruto-
Boruto: Babayı aşan büyük başarı!
Metin: Nar uto-aşan büyük hit!!!!Metin: Baş Üretim Şefi:Masashi Kishimoto
Sasuke ve Nar uto: Git, Boruto!
Metin: Serinin en büyük şaheseri!!!
nar için: Hadi ona gösterelim, Sasuke.
Sasuke: Tabii.
Sasuke: Efendine inan.
Sasuke: Boruto!
Boruto: Kaybedecek gibi hissetmiyorum!
Metin: Nar uto-aşan büyük hit!!!
Hepsi 3: Boruto -Film Naruto-
Sasuke: Sınırlı manga: 'The Day Na ruto Hokage Oldu'

Haftalık Shonen Atlayışı tarif eder yeni filmin hikayesi şöyle ( Not: Aşağıdaki özet, mangayı okumayı bitirmemiş olanlar için spoiler içermektedir. ):

Boruto, yedinci Hokage Naru'nun oğludur. babasını tamamen reddeden kişiye. Bunun arkasında, Na'yı aşmak isteme duygusu vardır. Bir kahraman olarak saygı duyulan ruto. Sonunda babasının arkadaşı Sasuke ile tanışır ve onun çırağı olmak ister!? Masashi'nin yazdığı yeni neslin hikayesinin perdesi açılıyor Kişimoto!

Daha önce açıklanan oyuncularDahil etmek:

 • Ryuichi KijimaMitsuki olarak
 • Atsushi AbeSai ve Ino'nun oğlu Inojin Yamanaka olarak
 • Saori HayamiHimawari olarakuzumaki, Naruto ve Hinata'nın kızı
 • Hiroki YasumotoKinshiki olarak, gizemli adam Momoshiki'nin itaatkar astı
 • Kensho OnoShikamaru Nara ve Temari'nin oğlu Shikadai Nara olarak
 • Daisuke NamıkawaMomoshiki olarak
 • Chie NakamuraSakura Uchiha olarak
 • Satoshi HinoSai olarak
 • Yoichi MasukawaRock Lee olarak
 • Hidenori TakahashiKonohamaru Sarutobi olarak
 • büyükanne mizukiHinata Uzumaki olarak
 • Showtaro MorikuboShikamaru Nara olarak
 • Hana TakedaKurotsuchi olarak (Tsuçikage)
 • Kouki MiyataolarakChojūro(Mizukage)
 • Ryota TakeuchiDarui (Raikage) olarak
 • Akira IshidaGaara olarak (Kazekage)

Yuko Sanpeidır-dir oynamak Boruto (aşağıdaki resimde sol üstteki resim) veKokoro KikuchiSarada oynuyor (sağ üstteki resim).Junko TakeuchiNar oynamaya geri dönüyor Uto Uzumaki veNoriaki SugiyamaSasuke Uchiha'yı oynamak için geri dönüyor.

Filmde yeni nesil ile Chunin Sınavları yer alacak. Boruto'nun üç kişilik ekibi, yeni 'InoShikaChō' ve diğer köylerden Genin katılacak.

orijinalnarutomanga yaratıcısı Masashi Kishimotokrediorijinal hikaye, senaryo ve karakter tasarımları ile filmin baş yapım süpervizörüyle birlikte.Hiroyuki Yamashita(Naruto Shippudenbölüm yönetmeni,Ninja Yolu: Film Narutoanimasyon yönetmeni) filmi yönetiyor veUkyo Kodachi(Kaos Ejderhası,Neppu Kairiku Bushi Yolu) senaryo üzerinde Kishimoto ile işbirliği yapıyor.

KANA-BOON rock grubu katkı tema şarkısı olarak onların 'Diver' şarkısı, sonrakatkıNaruto Shippūden televizyon animesinin açılış teması olarak onların 'Silhouette' single'ı.

Film 7 Ağustos'ta Japon sinemalarında gösterime girdi. Tiyatroseverler, Masashi Kishimoto'nun özel hediye olarak tasarladığı iki hayrandan birini seçebilecekler. 'Uzumaki Versiyonu' Nar özelliğine sahip olacak uto ve Boruto ve 'Uchiha Version' Sasuke ve Sarada'yı içerecek. Fanlar 100.000 adet ile sınırlıdır.

olanlar izlemek Boruto -Naruto the Movie- Ağustos ayında Japonya genelinde sinemalarda olacak.almakResmi bir kitabın 2 milyon kopyası - biri orijinal manga yaratıcısı Masashi Kishimoto'nun yepyeni tek seferlik mangasını içeriyor. Naruto Hiden Zai no Sho Resmi Film Kitabının başlığı, kitabın Naruto: Resmi Karakter Veri Kitabı serisinin bir yan ürünü olduğunu gösterir.

Kitap, Kishimoto'nun kişisel olarak çizdiği manga kısa 'Naruto ga Hokage ni Natta Hi' (Naruto Became the Hokage) adlı kısa mangayı piyasaya sürecek. Hikaye bölümü, ana Naruto manga'nın orijinal koşusunda görünmedi. Kitap aynı zamanda ana manga serisinin 700. ve son bölümünü tam renkli olarak içerecek.

Medyasahip olmaklisanslıKuzey Amerika'da gösterime girecek olan film ve Viz Media veOnbir Sanatniyet ekran Film 10 Ekim'den itibaren 80'den fazla şehirde.