Boy Band One Direction, Canlı Aksiyon 'Seni Seviyorum' Deyin' Filminin Temasını Gerçekleştiriyor

Boy Band One Direction, Canlı Aksiyon 'Seni Seviyorum' Deyin' Filminin Temasını Gerçekleştiriyor

'Mutluluk' adlı aşk şarkısı Gece yarısı anıları Japonya'da 400.000 satan albüm,

İngiliz erkek grubu One Direction, canlı aksiyonun tema şarkısı olarak 'Happily' şarkısına katkıda bulunuyorfilmnın-ninKanae Hazuki's Suki-tte Ii na yo. ( Seni seviyorum de'. ) manga.

'Mutluluk' One Direction'ın albümüne dahil edildi Gece yarısı anıları dünya çapında 4.500.000'den fazla kopya ve yalnızca Japonya'da 400.000 kopya sattı. Bu filmin çalışanları, bu şarkıyı 'harika melodisi ve kalp atışlarını hızlandıran şarkı sözleri bu filmin dünyası için mükemmel olduğu için seçtiklerini' söyledi. Denemekle kaybedecek bir şeyimiz olmadığı için gruba bir teklifte bulunduk.'

İlk aşkın hikayesi, 16 yıldır hiç arkadaş edinmeyen veya erkek arkadaşı olmayan Mei Tachibana'nın etrafında döner. Bir gün yanlışlıkla okulun en popüler çocuğu Yamato Kurosawa'yı yaralar. Yamato nedense Mei ile ilgilenmeye başlar ve onunla tek taraflı bir arkadaşlık kurar. Onu bir sapıktan bile koruyor - onu öperek.Haruna Kawaguchi( Ouran Lisesi Ev Sahibi Kulübü Haruhi, Zekkyo Gakkyu Kan)yıldızlarMei Tachibana olarak vesota fukuşi( Kütüphane Savaşları' Hikaru Tezuka, Kami-sama hayır Iu Toori's Shun Takahanta, biniciler geldidörtlü ) Yamato Kurosawa olarak rol aldı. Ek döküm üyeleri şunlardırTomohiro Ichikawa( Otomen's Kitora Kurokawa, Gümüş kaşıklar Ichiro Komaba) Kai Takemura olarak,Rika Adaçi( ama-chan,Giga Tokyo Oyuncak Kutusu ) olarak Aiko Mutō, Tasuku Nagase ( Kötülüğün Dersi, Ouran Lisesi Ev Sahibi Kulübü, Kamen Rider Wizard ) Kenji Nakanishi olarak,Rima Nishizaki( Stella Kadın Akademisi, Lise Bölümü C3 Sınıfı's Rento Kirishima) Asami Oikawa olarak,ryosuke yamamoto(2011 Hana-Kimi'nin Akira) Masashi Tachikawa olarak veArisaYagi, Megumi Kitagawa rolünde.

Asako Hyuga ( Unutulmuş Rüyalar, Morisaki Shoten no Hibi ) filmi yönetiyor ve yazıyor. Film, 12 Temmuz'da Japon sinemalarında gösterime girecek.

Hazuki, mangayı 2008'de başlattı veKodanşaŞubat ayında manganın 12. cildini yayınladı. 1. cilt ile geldi orijinal anime DVD'si.gevrek rulo akış2012'de Japonya'da yayınlanan televizyon animesi veSentai Filmworkssahip olmaklisanslıKuzey Amerika ev videosu için anime.Kodanşa Çizgi Romanlarısahip olmaklisanslıbatılı izleyiciler için orijinal manga.

Kaynak: komik natalie