Boys Love Manga Hitorijime Kahramanım Anime Alır

Boys Love Manga Hitorijime Kahramanım Anime Alır

Memeco Ariiyan ürünüHitorijime Erkek arkadaşımanganın 700.000'den fazla baskısı var

'in resmi twitter hesabıIchijinshakekerkek-aşkmanga dergisi ilan edildi Salı günüMemeco Arii'sHitorijime Kahramanımmanga eserlerinde bir anime uyarlaması var. Duyuru, animenin biçimini belirtmedi.

Twitter gönderisi ayrıca manganın 700.000'den fazla basılmış kopyasına sahip olduğunu belirtiyor.

Hitorijime My Hero, Arii'nin daha önceki bir spinoff serisidir.Hitorijime Erkek arkadaşımanga ve lise öğretmeni Kōsuke Ōshiba ve beceriksiz suçlu Masahiro Setagawa'ya odaklanıyor. Her iki karakter de Hitorijime Boyfriend'de yer aldı ve Kōsuke, önceki manganın kahramanı Kensuke'nin kardeşidir.Arii, 2012'de Gateau'da yan ürün serisini başlattı. Ichijinsha, manganın dördüncü derlenmiş kitap cildini Nisan 2015'te yayınladı ve beşinci cildi (sağda görülen) bu Cuma, 15 Temmuz Cuma günü yayınlayacak. Seri, geçen Kasım ayında bir drama CD'sine ilham kaynağı oldu.Toshiki MasudaKosuke olarak,Taku YashiroMasahiro olarak,Yoshitsugu Matsuoka, veShinnosuke Tachibana. İkinci bir drama CD'si 24 Ağustos'ta yayınlanacak.

Arii ve Ichijinsha, Hitorijme Boyfriend'i 2010'da yayınladı vemanga piyasaya sürülmüşmanga, 2012 yılında Kuzey Amerika'da dijital olarak.

Kaynak: komik natalie