Broly, Cooler, Metal Cooler, Final Form Cooler Dragon Ball Z'ye Katılın: Z Savaşı Oyunu

Broly, Cooler, Metal Cooler, Final Form Cooler Dragon Ball Z'ye Katılın: Z Savaşı Oyunu

23 Ocak oyunu için duyurulması planlanan daha fazla oynanabilir karakter

Bu yılki 50. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Broly, Cooler, Cooler (son form) ve Metal Cooler karakterlerinin görüneceğini duyurdu.Namco Bandai Oyunları'Ejder Topu Z: Battle of Z video oyunu. Oyuncular görevleri tamamlayıp belirli koşulları yerine getirdiklerinde yeni karakterlerin kilidini açabilirler. Dergi ayrıca, daha fazla duyurulmamış oynanabilir karakterin daha sonraki bir tarihte açıklanmasının planlandığını da ekliyor.

'Ekip yakın dövüş eylemi' oyununda, en fazla dört oyuncu işbirliği içinde oynayabilir veya sekiz oyuncu devasa bir savaşa katılabilir. Oyunda dört farklı savaş türü ve tam özellikli bir solo oyun yer alacak. Oyunun çevrimiçi çok oyunculu desteği var ve oyuncular 'Synchro Rush' gibi saldırılar üzerinde birlikte çalışabilir veya 'Revive Soul' aracılığıyla birbirlerinin sağlığını güçlendirebilir.

Oyuncular ayrıca 'nihai Son Goku takımı' gibi 'rüya takımları' oluşturabilirler (normalden dört farklı kahraman biçiminden oluşur).ileSuper Saiyan God) veya Frieza'nın tüm formlarından oluşan bir ekip. Oyuncular, 360 derecelik kapsamlı savaşlarda devasa patronlarla karşılaşabilirler. Oyunda 60 özel görev ve 70'in üzerinde farklı oynanabilir savaş karakteri var.içermekYıkım Tanrısı Birus ve arkadaşı Uis bu yılkiDragon Ball Z: Tanrıların Savaşı film.Oyunun 23 Ocak'ta Japonya'da piyasaya sürülmesi planlanıyor.Oyun istasyonu3 ve Xbox 360 sürümleri Japonya'da 7.480 Yen (yaklaşık 76 ABD Doları), PS Vita sürümü 6.480 Yen (66 ABD Doları) olacak. Oyunun ilk kopyalarıDahil etmekNaruto Uzumaki'nin Son Goku için 'Sennin Mode' kostümü için bir ürün indirme kodu.

Namco Bandai Oyunlarıserbest bırakmakoyun 28 Ocak'ta PlayStation 3, PlayStation Vita ve Xbox 360 için Kuzey Amerika'da. Oyun Avrupa'da 24 Ocak'ta ve Japonya'da23 Ocak. Namco Bandai Games'in sahip olduğuonaylanmışOyunun Avrupa, Latin Amerika ve Brezilya'da da piyasaya sürüleceğini söyledi. PS3 ve XBox 360 sürümleri Kuzey Amerika'da perakende satışa sunulacak, PS Vita sürümü ise yalnızca indirilecek.