Broly, Dragon Ball Xenoverse Game'in Kadrosuna Katıldı

Broly, Dragon Ball Xenoverse Game'in Kadrosuna Katıldı

Efsanevi Süper Saiyan, oyunu temizledikten sonra oyunculara açıktır.

Bu yılki 11. sayısıŞueisha'sŞönen atlamadergisi Pazartesi günü Broly'nin oynanabilir karakterler listesine katılacağını duyurdu.Ejder topuXenoverse dövüş oyunu.Efsanevi Süper Saiyanyalnızca oyuncu oyunun hikaye modunu en az bir kez temizlediğinde oynanabilir hale gelir.

Dragon Ball Xenoverse,Oyun istasyonu4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 konsolları 5 Şubat'ta Japonya'da ve ardından Amerika Birleşik Devletleri'nde24 Şubatve 27 Şubat'ta Avrupa'da. Ayrıca PC'de de piyasaya sürülecek.Buhar27 Şubat'ta.

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki özel birinci gün baskısı, oynanabilir bir karakter olarak Frieza Soldier savaş kıyafetlerini ve Super Saiyan IV Vegeta'yı içerecek. Japonya'daki ilk kopyalar için bir indirme kodu içerecektir.Akira Toriyamamangakahraman Galaktik Devriye Jacooynanabilir bir karakter olarak Diğer erken Japon bonusları arasında Master Roshi karakter özelleştirme seti için bir indirme kodu, Dragon Ball Heroes oyunu için bir Trunks:Xeno savaş kartı ve Trunks:Xeno'yu kullanmak için bir seri kod bulunur.Ejder Topu ZDokkan Battle akıllı telefon oyunu.

Bandai Namco Oyunları açıkgeçen Mayıs ayında Japonya'da oynanan oyun veilan edildiHaziran ayında oyunun bir Batı sürümü alacağı açıklandı. Japonya'da, oyun orijinal bir video anime içerecek (BU) oyundaki olaylarla ilgili.