Btooom! Çevrimiçi Akıllı Telefon Uygulamasının Oynanışı, Ekran Görüntüleri Açıklandı

Btooom! Çevrimiçi Akıllı Telefon Uygulamasının Oynanışı, Ekran Görüntüleri Açıklandı

'Gizli bombardıman eylemi' oyunu iOS ve Android cihazlarda mevcut olacak

Japon oyun geliştiricisi Asobimo meydana çıkarmak oyun detayları ve ekran görüntüleriBtooom!Çevrimiçi, yaklaşan çok oyunculu akıllı telefonuoyunnın-ninJunya InoueBtooom! manga, Pazartesi günü.

Geçici olarak adlandırılan oyun, mekaniğin oyuncuların kullanabileceği tek silah olan bombalara odaklandığı bir 'gizli bombacı eylemi' oyunu olarak adlandırılıyor. Oyun gizlenerek hareket etmeye ve düşmanlar sizi görmeden bombalar atmaya odaklanıyor. Oyuncular, mangada görülen 'BIM' bombalarıyla silahlandırılmıştır ve hikayede ortaya çıkan çeşitli BIM'lerin yanı sıra oyuna özgün türler de olacaktır.

Çok oyunculu oyun, oyuncuların tek başlarına gitmelerine veya diğer oyuncularla takım oluşturarak köşe hedeflerine gitmelerine izin verecek.Oyun ücretsiz oynanacak ve iOS ve Android cihazlar için geçerli olacak. Asobimo, çıkış tarihini belirtmedi.

Şinçoşa'sAylık Çizgi Roman @Bunchdergisi ayrıca geçen Cumartesi Temmuz sayısında oyunun ön izlemesini yaptı. Inoue, derginin Haziran ayındaki bir sonraki sayısında oyunun gelişimini anlatan yeni bir manga yayınlayacak.

btoom02 btooom03 btoom04 btooom05 btoom06 btooom07 btoom08 btooom09
btooom01 btoom02 btooom03 btoom04 btooom05
btoom06 btooom07 btoom08 btooom09

Btoom! Bir NEET (Eğitimde, İstihdamda veya Eğitimde Değil) genç adam ve çevrimiçi dövüş oyunu Btooom'da en üst sıralarda yer alan bir oyuncu olan Sakamoto'nun etrafında toplanıyor! Bir gün, oraya nasıl geldiğini hatırlamadan tropik bir adada uyanır. Uzakta bir figür görür ve yardım ister. Ancak figür, Ryūta'ya bir 'BIM' bombası fırlatarak yanıt verir.

Inoue, diziyi Shinchosha's'da başlattı.Haftalık Çizgi Roman Grubu2009'da dergi çıkardı ve ardından 2011'de Monthly Comic @Bunch'a aktardı. Shinchoshasevk edildi9 Mayıs'ta manganın 20. derlenmiş kitap cildi.girdiNisan 2014'te son arkı.Yen Basındır-diryayıncılıkİngilizce manga ve opiyasaya sürülmüş23 Şubat'ta 13. cilt.

Pamuk Watanabe2012 yılında dizinin 12 bölümlük anime uyarlamasını yönetti.gevrek rulo akışanime yayınlandığı gibi veSentai Filmworks piyasaya sürülmüş2013 yılında Blu-ray ve DVD'de dizi.

Kaynak: komik natalie