Bungo Sokak Köpekleri Anime Oyuncuları Haruka Kudou

Bungo Sokak Köpekleri Anime Oyuncuları Haruka Kudou

Kudou oynuyorYumeno Kyusakugerçek hayattaki yazara dayalı

için resmi web sitesi Bungo Sokak Köpekleri televizyon animesi meydana çıkarmak Pazartesi günüHaruka Kudou(Bal ve YoncaHagumi,Ölüm notuSayu Yagami,kaptan dünyaSetsuna) karakteri oynayacakYumeno Kyusaku. Karakterin özel yeteneği, gerçek hayattaki yazar Yumeno Kyūsaku'nun bir kitabının adı olan 'Dogra Magra'dır.

Animenin ikinci yarısı (13. bölümden başlayarak)prömiyeri yapıldıüzerindeTokyo MXveVay canına5 Ekim'de.gevrek rulodır-diryayın AkışıJaponya'da yayınlandığı gibi dizi.

Müzik grubuEkran modudır-dirperformansanimenin yeni açılış şarkısı 'Reason Living' veŞans Hayatıdır-dirperformansyeni bitiş tema şarkısı 'Kaze ga FukuMart(Rüzgarın Estiği Kasaba).İlk 12 bölüm Nisan'dan Haziran'a kadar yayınlandı ve CrunchyrollakışJaponya'da yayınlanan dizi.eğlenceve Crunchyroll planıserbest bırakmakİngilizce dublajlı ev videosu serisi.

'Savaş eylemi' hikayesi, doğaüstü güçlere sahip bir dizi edebi şahsiyet etrafında toplanıyor. Örneğin, gerçek hayatta,Ryunosuke Akutagawailham veren beğenilen hikayeler yazdıAkira KurosawaRashōmon filmi veAoi Bungaku Serisianime'nin Jigoku Hen (Cehennem Ekranı) arkı. Bungo Stray Dogs'ta pelerinini canavar benzeri bir varlığa dönüştürme ve manipüle etme gücüne sahiptir. Bu yazarlardan bazıları 'Silahlı Dedektiflik Bürosu'nun bir parçası olarak gizemleri birlikte çözerken, diğerleri düşman olarak görünür.

Yen Basın ilan edildiTemmuz ayında ruhsatlandırdığıKafka AsagiriveSango Harukawaorijinal mangasıdır.

Kaynak: komik natalie