Bungō Stray Dogs Anime'nin Karakter Tasarım Sayfaları Açıklandı

Bungō Stray Dogs Anime'nin Karakter Tasarım Sayfaları Açıklandı

Yaklaşan televizyonun resmi Twitter hesabıanimeadaptasyonuKafka AsagiriveSango Harukawa'sBungo Sokak Köpeklerimanga açık Salı günü Doppo Kunikida için karakter tasarım sayfası.


Yoshimasa Hoşoya(Haikyuu!!Asahi Azumane), Doppo Kunikida olarak ( Nehir Sisi ve Diğer Hikayeler ), Silahlı Dedektiflik Bürosu üyesi. Kapağında 'İdeal' yazılı bir not defteri taşıyor ve içinde yazılanlar yaşam için rehberler. Düz bağcıklı bir kişiliğe sahiptir ve ters giden programlardan başka hiçbir şeyden nefret etmez. Özgür ruhlu Dazai'nin bir ortağı olarak sorunları hiç bitmez.

Twitter hesabı daha önce karakter tasarım sayfalarını açıkladı.Ryunosuke Akutagawa,Osamu Dazaive Atsushi Nakajima.


Kensho Ono(Aldnoah.ZeroSlaine Troyard) Ryūnosuke Akutagawa olarak ( Rashōmon, Jigoku tavuğu ), limanın yanında faaliyet gösteren ünlü 'Liman Mafyası'nın bir üyesi. Siyah pelerini ve soğuk ifadesi ile sokaklarda yürürken azraile benziyor. Yeteneğine 'Rashōmon' denir.

Mamoru Miyano(Özgür! - Iwatobi Yüzme KulübüRin Matsuoka) Osamu Dazai olarak ( Artık İnsan Değil, Şayo ), Silahlı Dedektiflik Bürosu üyesi. Ölmek için bir yer arayan bir intihar tutkunu. Ancak acıdan hoşlanmaz ve güzel bir kadınla bir sevgilinin intiharını tercih eder. O amaçsız ve anlaşılması zor ve kimseyi rahatsız etmiyor. Son işinin 'dedektiflik bürolarının yedi harikasından' biri olduğu söylenir. Yeteneğine 'insan ortadan kaldırılması' denir.

Yuto Uemura(Kamigami yok Asobi'sTsukitoTotsuka), insan yiyen bir kaplan tarafından saldırıya uğrayan fakir bir yetimhaneden kovulduktan sonra Yokohama'ya gelen Atsushi Nakajima (Işık, Rüzgar ve Düşler) rolünde. Açlığın eşiğinde, Dazai ile tanışır ve dedektiflik bürosunda yardımcı olmak için bir iş bulur. Hiç arkadaşı ya da ailesi olmadığı ve 'işe yaramaz' olarak etiketlendiği için kendine güveni yok. Web sitesi yeteneklerini listelemiyor.

'Savaş eylemi' hikayesi, doğaüstü güçlere sahip bir dizi edebi şahsiyet etrafında toplanıyor. Örneğin, gerçek hayatta Ryūnosuke Akutagawa, ilham veren beğenilen hikayeler yazdı.Akira KurosawaRashōmon filmi veAoi Bungaku Serisianime'nin Jigoku Hen (Cehennem Ekranı) arkı. Bungo Stray Dogs'ta pelerinini canavar benzeri bir varlığa dönüştürme ve manipüle etme gücüne sahiptir. Bu yazarlar birlikte 'Silahlı Dedektiflik Bürosu'nun bir parçası olarak gizemleri çözüyorlar.Dizide ağırlıklı olarak Japon yazarlar yer alıyor.Rampo Edogawa,Kenji Miyazawa, Osamu Dazai, Atsushi Nakajima, Doppo Kunikida veAkiko Yoşino. Ayrıca özellikli gibi çağdaş Japon yazarlarYukito Ayatsuji(Bir diğerroman/manga/anime/canlı aksiyon filmi,Tsukidate yok Satsujin) veNatsuhiko Kyogoku(Karanlıktan Gelen Requiem,Moryo yok Hako,Tofu Kozo,kurt adamlar), Fyodor Dostoyevsky gibi denizaşırı yazarların yanı sıra,Agatha Christieve Dan Brown.

Takuya IgarashiveYoji Enokido, yönetmen ve senarist ekibi arkasındaOuran Lisesi Ev Sahibi KulübüveYıldız Sürücü, Studio'da animeyi yönetiyorKEMİKLER.Nobuhiro Arai(Tabut Prenses Chaika) karakter tasarımıyla ilgileniyor ve onun yanında baş animasyon yönetmeni olarak hizmet ediyor.Hiroşi Kanno(Fırtına Patlaması).Ryo Hiratapervane tasarımı ve alt karakter tasarımı ile uğraşırken,Fumihiro Katagay(Chaika the Tabut Prensesi) silah tasarımından sorumludur.Taku Iwasaki(Gatçaman Kalabalıkları,Siyah uşak) müziği besteliyor veKazuhiro Wakabayashi(Denizkabuğundaki hayalet,Mavi şeytan) ses yönetmeni olarak görev yapmaktadır.glovizyon. Anime gelecek yıl prömiyer yapacak.

Kaynak: Nijimen