Bungo Stray Dogs: Dead Apple Yeni Karakteri Tatsuhiko Shibusawa'yı Tanıttı

Bungo Stray Dogs: Dead Apple Yeni Karakteri Tatsuhiko Shibusawa'yı Tanıttı

Film 2018 baharının başlarında vizyona giriyor

için resmi web sitesiBungo Sokak Köpeklerianimefranchise meydana çıkarmak için yeni bir karakterBungo Sokak Köpekleri: Ölü ElmaPazar günü anime filmi. Yeni karakter Tatsuhiko Shibusawa, adını aynı adlı Japon yazar ve çevirmenden alıyor.Sango Harukawakarakterin aşağıdaki görselini çizdi. Duyuru, karakterin özelliklerini açıklamadı.seslendirme sanatçısı.

Bungo Stray Dogs: Dead Apple, 2018 baharının başlarında Japonya'da vizyona girecek.

Web sitesi aşağıdaki dört geri dönen oyuncuyu listeler: • Yuto UemuraAtsushi Nakajima olarak
 • Mamoru MiyanoolarakOsamu Dazai
 • Kensho OnoolarakRyunosuke Akutagawa
 • Kisho TaniyamaChuya Nakahara olarak

Web sitesinde filmin sloganı şöyle: 'Geçmeyen yaralar, bunlar süper güçler'.

Takuya Igarashifilmi yönetmek için geri dönüyorKEMİKLER.Yoji Enokidoorijinal manga yazarı ile işbirliği içinde filmi yazmaya geri dönüyorKafka Asagiri.Nobuhiro Araikarakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmeni olarak geri dönüyor,Fumihiro Katagaymekanik tasarımcıdır veTaku Iwasakimüziği bestelemek için geri dönüyor.Kadokawa Animasyonufilmi dağıtıyor.

Diğer personel üyeleri şunları içerir:

 • Sanat Yönetmeni:Yumiko Kondou
 • Sanat Yönetmeni Yardımcısı:Hiroko Tanabe(Kuşanagi)
 • Renk anahtarı:Yukari Goto
 • Fotoğraf Yönetmeni:Tsuyoshi Kanbayashi
 • Düzenleme:Shigeru Nishiyama
 • Ses Yönetmeni:Kazuhiro Wakabayashi
 • Ses Üretimi:glovizyon

GRANRODEO, ilk televizyon animesinin açılış temasını gerçekleştiren grupşarkı, dır-dirgeri dönenfilmin açılış şarkısını seslendirmek için.Şans Hayatı, grup kigerçekleştirileniçin bitiş tema şarkılarıikisi birdenanime sezonları, filmin bitiş tema şarkısını seslendirmek için geri dönüyor.

Kafka Asagiri ve Sango Harukawa'nın Bungo Stray Dogs'unun ilk anime uyarlaması Nisan-Haziran 2016'da yayınlandı vegevrek rulo akışJaponya'da yayınlanan dizi. Animenin ikinci 12 bölümlük serisiyayınlandıEkim-Aralık arası ve tekrar Crunchyrollakışdizi yayınlandığı gibi.eğlenceve Crunchyroll planıserbest bırakmakİngilizce ile ev video serisidub.

Manga aynı zamandailham vericibir sahne oyunu uyarlamasıvebir akıllı telefon oyunu. BirBU sevk edildi4 Ağustos'ta manganın 13. derlenmiş cildiyle.

'Savaş eylemi' hikayesi, doğaüstü güçlere sahip bir dizi edebi şahsiyet etrafında toplanıyor. Örneğin, gerçek hayatta Ryūnosuke Akutagawa, ilham veren beğenilen hikayeler yazdı.Akira KurosawaRashōmon filmi veAoi Bungaku Serisianime'nin Jigoku Hen (Cehennem Ekranı) arkı. Bungo Stray Dogs'ta pelerinini canavar benzeri bir varlığa dönüştürme ve manipüle etme gücüne sahiptir. Bu yazarlardan bazıları 'Silahlı Dedektiflik Bürosu'nun bir parçası olarak gizemleri birlikte çözerken, diğerleri düşman olarak görünür.

Yen Basın yayınlanan19 Eylül'de manganın İngilizce dördüncü cildi.

[Aracılığıyla Nijimen ]