Caitlynn French No Game, No Life İngilizce Dublajında ​​Shiro'yu Seslendirecek

Caitlynn French No Game, No Life İngilizce Dublajında ​​Shiro'yu Seslendirecek

Scott Gibbs28 Temmuz'da dizi sevkiyatında Sora rolünde birlikte rol alacak

Sentai Filmworks ilan edildi Perşembe günü video aracılığıylaCaitlynn Fransızcaİngilizce'de Shiro olarak rol alacakdubnın-ninOyun Yok, Hayat Yok.

Şirketmeydana çıkarmakgeçen haftaScott GibbsDublajda Sora olarak rol alacak.

Seri, 28 Temmuz'da DVD ve Blu-ray olarak sırasıyla 59,98 ABD Doları ve 69,98 ABD Doları karşılığında gönderilecek. Özel bir sürüm Blu-ray/DVD birleşik paketi (sağdaki resimde) ayrıca 129,98 ABD Doları karşılığında gönderilecek.gevrek rulo akışdizi geçen baharda yayınlandı. Sentai Filmworks hikayeyi şöyle anlatıyor:

İnternette efsaneler: BLANK olarak bilinen, inanılmaz oyun oynama becerileriyle ünlü etiket takımı ikilisi. Ancak gerçek dünyada, 18 yaşındaki Sora ve 11 yaşındaki üvey kardeşi Shiro'nun hayatları kontrolden çıkmıştır. Şimdi kapalılar olarak varlar, nadiren evlerini terk ederler ve panik atak geçirmeden ayrılamazlar. Onlar için oyunlar gerçeklikten en güvenli kaçış yolu. Tet olarak bilinen gizemli bir rakibe karşı bir satranç maçı kazanana ve kendilerini hayal bile edemeyecekleri kadar büyük bir oyunun içinde bulana kadar. Şimdi, oyunların sonucunun hem uygarlıkların hem de türlerin kaderini belirlediği bir dünyada, en büyük meydan okumada İnsanlığı savunmak, hepsini yönetme hakkı için diğer dünyadaki bir dizi rakiple rekabet etmek zorundalar! Ancak başarısız olurlarsa, tüm insanlık için kölelik veya yıkım anlamına gelir. Elbette baskı yok! Kendi hayatlarını zar zor idare edebilen iki uyumsuz insan bir şekilde duruma ayak uydurup insan ırkını kurtarabilecek mi?