Canlı Aksiyon Alice in Borderland 2. Sezonunun Aralık 2022 İlk Videosu Yayınlandı

Canlı Aksiyon Alice in Borderland 2. Sezonunun Aralık 2022 İlk Videosu Yayınlandı

1. sezon giriş yaptıNetflixAralık 2020'de

Netflixiçin yeni bir İngilizce altyazılı yayın duyurusu videosu yayınlamaya başladı.ikincicanlı aksiyon sezonudizilernın-ninharo asoAlice Borderland'de (Imawa no Kuni no Alice) Salı günü manga. Video, dizinin geri dönen oyuncularını ve aynı zamanda dizinin Netflix'teki Aralık 2022 dünya çapındaki ilk çıkış tarihini ortaya koyuyor.

ilk sezonçıkış yaptıAralık 2020'de Netflix'te. 2020'de Japonya'da en çok izlenen canlı aksiyon dizisi oldu ve dünya çapında 40 ülke ve bölgede Netflix'in ilk 10'unda yer aldı.Shinsuke Sato(canlı aksiyon Bleach, Kingdom filmleri;Oblivion Adasıanime filmi) diziyi tekrar yönetecek.Yoshiki Watabeve Yasuko Kuramitsu, ilk sezonun senaryolarını Satō ile birlikte kaleme aldı. ROBOT, planlama ve üretim ile tanınır.Manga, dayanılmaz günlük hayatından rahatsız olan bir erkek lise öğrencisi olan Ryōhei Arisu'yu (Japonca'da 'Alice' olarak telaffuz edilir) merkez alır. Bir gece, kasabada takılmak için kötü arkadaşları Karube ve Chōta ile birlikte etiketlenir. Ancak, kasaba aniden dev havai fişeklerle kaplanır. Kendine geldiğinde, Ryōhei etrafta kimsenin olmadığını fark eder. Kendilerini farklı bir dünyada bulan Ryōhei, Karube ve Chōta, hayatta kalma oyunlarına katılmaya veya yarasadan ölmeye zorlanır. Üçü yaşamak ve kendi dünyalarına geri dönmenin bir yolunu bulmak için savaşır.

Aso mangayı serileştirmeye başladı.Şogakukan'sHaftalık Shonen Pazar S(eski adıyla Shōnen Sunday Chō) dergisi 2010 yılında yayımlanmıştır.transfer edilmişileHaftalık Shonen Pazaronun gibigirdison hikayesi Mart 2015'te. MangaBittiMart 2016'da ve Shogakukan 18 derlenmiş kitap cildi yayınladı. Manganın 12., 13. ve 14. ciltleri orijinal video anime (BU) bölümler.HİDVEdır-diryayın AkışıOVA'lar.

başlıklı bir diziAlice in Borderland: Chi no Kyokuchi - Daiya no King-hen koştuEkim 2014'ten Şubat 2015'e kadar Weekly Shonen Sunday'de. ayrıcabaşlatılanbaşlıklı ayrı bir spinoff serisiImawa no Michi no AliceShogakukan'daAylık Pazar GXtarafından sanat ile Ağustos 2015'te dergisi,Takayoshi Kuroda. mangaBittiŞubat 2018'de ve Shogakukan dizi için sekiz cilt yayınladı.

Gün başlatılan Ekim 2020'de Shogakukan'ın Weekly Shonen Sunday dergisinde Imawa no Kuni no Alice Retry (Alice in Borderland Retry) başlıklı yeni bir spinoff manga serisi veBitti20 Ocak'ta.

Medya lisanslıorijinal manga ve ilk cildi 15 Mart'ta yayınladı.

Kaynak: Netflix'inYoutube kanal