Canlı Aksiyon Alice in Borderland Serisi'nin İngilizce Altyazılı Fragmanı Battle Royale Seviyesindeki Stakes Önizlemeleri

Canlı Aksiyon Alice in Borderland Serisi'nin İngilizce Altyazılı Fragmanı Battle Royale Seviyesindeki Stakes Önizlemeleri

Issız Tokyo'da geçen hayatta kalma oyunu korku oyunuNetflix10 Aralık'ta

Netflixcanlı aksiyon için İngilizce altyazılı tam fragmanı yayınladıdizilernın-ninharo asoAlice Borderland'de (Imawa no Kuni no Alice) Perşembe günü manga. Fragman, birbirlerine karşı bir hayatta kalma oyunu oynamak zorunda kalan karakterlerin ıssız bir Tokyo'ya gelişini vurguluyor. Netflix ayrıca ana oyuncu kadrosundan 12'sini bir araya getiren bir görsel yayınladı.

dizi olacakilk10 Aralık'ta dünya çapında 190 ülkede Netflix'te.dizi olacak yıldız Kento Yamazaki(canlı aksiyon Kingdom, Orange,JoJo'nun Tuhaf Macerası,Nisan ayındaki yalanınız) Ryohei Arisu olarak veTao Tsuchiya(canlı aksiyonRurouni Kenshin, Turuncu,Kütüphane Savaşları,aozora bağırmak) Yuzuha Usagi olarak.

Diğer döküm üyeleri şunlardır:

 • Nijiro Murakamigizemli Cheshire olarak
 • Yuki MorinagaArisu'nun onunla birlikte Borderland'e gönderilen arkadaşı Chōta olarak
 • Keita MachidaKarube olarak
 • Ayaka Miyoshirasyonel ve mantıklı fikirli An olarak
 • Dori Sakuradakurnaz Niragi olarak
 • Motifleri Cheshire'ınkiyle uyumlu olan Kuina rolünde Aya Asahina
 • Shuntaro YanagiYüzünde rahatsız edici bir dövme olan Son Patron olarak
 • Yūtarō Watanabe, Arisu tarafından kurtarılan ve ona eşlik eden Tatta rolünde
 • Ayame MisakiShibuki olarak, Arisu'nun Borderland'de buluştuğu ilk varlık
 • Mizuki YoshidaKader tarafından hayatıyla oynanmış bir lise öğrencisi olan Asahi olarak
 • Tsuyoshi AbeolarakKuzuryupoker yüzü hiçbir duyguyu ele vermez
 • Nobuaki Kanekokarizmatik Şapkacı olarak
 • Agni olarak Shō Aoyagi, oyunda güçlü bir oyuncu
 • Riisa Nakaher zaman zarif ama gizemli Mira olarak

Shinsuke Sato(canlı aksiyon Bleach, Kingdom filmleri;Oblivion Adasıanime filmi) diziyi yönetiyor veYoshiki Watabeve Yasuko Kuramitsu, senaryoları Satō ile birlikte kaleme alıyor. ROBOT, planlama ve üretim ile tanınır.

Manga, dayanılmaz günlük hayatından rahatsız olan bir erkek lise öğrencisi olan Ryōhei Arisu'yu (Japonca'da 'Alice' olarak telaffuz edilir) merkez alır. Bir gece, kasabada takılmak için kötü arkadaşları Karube ve Chōta ile birlikte etiketlenir. Ancak, kasaba aniden dev havai fişeklerle kaplanır. Kendine geldiğinde, Ryōhei etrafta kimsenin olmadığını fark eder. Kendilerini farklı bir dünyada bulan Ryōhei, Karube ve Chōta, hayatta kalma oyunlarına katılmaya veya yarasadan ölmeye zorlanır. Üçü yaşamak ve kendi dünyalarına geri dönmenin bir yolunu bulmak için savaşır.

Aso mangayı serileştirmeye başladı.Şogakukan'sHaftalık Shonen Pazar S(eski adıyla Shōnen Sunday Chō) dergisi 2010 yılında yayımlanmıştır.transfer edilmişileHaftalık Shonen Pazaronun gibigirdison hikayesi Mart 2015'te. MangaBittiMart 2016'da ve Shogakukan 18 derlenmiş kitap cildi yayınladı. Manganın 12., 13. ve 14. ciltleri orijinal video anime (BU) bölümler.

başlıklı bir diziAlice in Borderland: Chi no Kyokuchi - Daiya no King-hen koştuEkim 2014'ten Şubat 2015'e kadar Weekly Shonen Sunday'de. ayrıcabaşlatılanbaşlıklı ayrı bir spinoff serisiImawa no Michi no AliceShogakukan'daAylık Pazar GXtarafından sanat ile Ağustos 2015'te dergisi,Takayoshi Kuroda. mangaBittiŞubat 2018'de ve Shogakukan dizi için sekiz cilt yayınladı.

Gün başlatılan 14 Ekim'de Shogakukan'ın Weekly Shonen Sunday dergisinde Imawa no Kuni no Alice Retry (Alice in Borderland Retry) başlıklı yeni bir spinoff manga serisi.

Kaynaklar: Netflix'inYoutube kanal , komik natalie