Canlı Aksiyon Anonim Gürültü Filminin Fragmanı Önizleme Tema Şarkısı

Canlı Aksiyon Anonim Gürültü Filminin Fragmanı Önizleme Tema Şarkısı

hikaye grububağırmak için acelesi YOK'Close to me' şarkısıyla büyük çıkış yaptı

canlı aksiyon için resmi web sitesifilmnın-ninRyoko Fukuyama'sşojomanga Anonim Gürültü (Fukumenkei Gürültüsü) açık Çarşamba günü film için yeni bir fragman ve görsel. Video, filmin tema şarkısı 'Close to me'yi ortaya çıkarıyor ve ön izlemesini yapıyor.bağırmak için acelesi YOK, filmin ilk çıkışını bu filmle yapacak olan filmin hikaye grubu. Ayrıca, rock grubu tarafından filmin kapanış tema şarkısı 'Find You'nun önizlemesini de yapıyor.MİSYONLU ADAM.

Film olacakprömiyer25 Kasım'da Japonya'da.Filmin yıldızları:

Ayami Nakajo(canlı aksiyonLychee Işık Kulübü, Setoutsumi) kahramanı Nino olarak


Haziran Shison(canlı aksiyondoğaSpecial's Yukiatsu) as Yuzu (sol altta) ve Yūta Koseki (canlı aksiyonDonten ve Warau/Bulutların Altında Gülmek) Momo olarak (sağda)


Hayato İzomura(sol altta) Kuro olarak,Erin El(ortada) Miō olarak ve Yōsuke Sugino (sağda) Haruyoshi olarak

Kōichiro Miki (Shokubutsu Zukan: Unmei no Koi, Hiroimashita) filmi yönetiyor ve o veRie Yokota(canlı aksiyonGökşen) senaryoyu kaleme aldı.

Fukuyamabaşlatılanmanga serisiHakusenşa'sHana'dan Yume'yeHakusensha, 20 Haziran'da 13. derlenmiş kitap cildini yayınladı.Medya lisanslıKuzey Amerika için manga ve hikayeyi anlatıyor:

Şarkı söylemeyi seven bir kız olan Nino Arisugawa, çok sevdiği çocukluk arkadaşı Momo'nun evden ayrılmasıyla ilk yürek burkan vedasını yaşar. Ve Nino, bir müzik bestecisi olan Yuzu ile arkadaş olduktan sonra, üzücü bir ayrılık daha yaşar! Ortak noktaları ve tek çıkış noktası olan müzikle, karşılıksız aşk nasıl ortaya çıkacak? Her iki erkek de Nino'ya bir gün onu şarkı söylerken bulacaklarına söz verdiğinden, Nino bu umuda tutunur ve sesiyle ulaşmaya devam eder. Şimdi lisede olan Nino, tesadüfen Yuzu ile yeniden bir araya gelir, ama o Momo'yu tekrar görmek için can atıyor...

12 bölümlük bir televizyonanimemanganın uyarlaması 11 Nisan'da Japonya'da gösterime girdi.Sentai Filmworks lisanslıanime ve onu yayınladıAmazon'sAnime SaldırısıKuzey Amerika'da bir kanal.gevrek rulo akışABD dışındaki dizi

Kaynak: komik natalie