Canlı Aksiyon Aşk Hikayem!!/Ore Monogatari!! 3 Mart'ta Singapur'da açılıyor

Canlı Aksiyon Aşk Hikayem!!/Ore Monogatari!! 3 Mart'ta Singapur'da açılıyor

Filmin İngilizce altyazılı fragmanı yayınlandı

Singapurlu film dağıtıcısıOdexcanlı aksiyon için İngilizce altyazılı bir fragman yayınlamaya başladıfilmadaptasyonuKazune KawaharaveHadiBenim Aşk Hikayem!! (Cevher Monogatari!!) manga. Fragman, Odex'in filmi 3 Mart'ta Singapur'da vizyona sokacağını ortaya koyuyor.

Odex filmi şöyle anlatıyor:

Takeo Goda (Ryohei Suzuki) 2 m boyunda ve 100 kg'dan daha ağır olan bir lise öğrencisidir. Haklı bir karaktere sahiptir. Erkek öğrenciler ona bayılıyor ama kız öğrenciler ondan hoşlanmıyor. Takeo'nun sevdiği tüm kızlar yakışıklı arkadaşı Makoto Sunakawa'yı tercih eder (Kentaro Sakaguchi).

Bir gün Takeo, lise öğrencisi Rinko Yamato'yu kurtarır (mei nagano) trende bir sapıktan. Takeo ilk görüşte ona aşık olur. Rinko'nun Makoto'yu sevdiğini hissediyor ama Makoto, onun sevdiği kişi değil. Takeo, Rinko ve Makoto arasında bağlantı kurmakta zorlanır.Odexserbest bırakmakOcak ve Şubat ayları arasında Singapur, Malezya, Endonezya ve Filipinler'de film.

Filmler ana oyuncu kadrosuiçerir:

Ryohei Suzuki (Gatçaman) Takeo Goda olarak
Mei Nagano (Rurouni Kenshin) Rinko Yamato olarak
Kentaro Sakaguchi (Umimachi Günlüğü) Makoto Sunakawa olarak
Yasufumi Terawaki(Boogiepop ve Diğerleri) ve Yutaka Gōda (Takeo'nun babası)
Sawa Suzuki(Aibō) as Yuriko Gōda (Takeo'nun annesi)

Suzuki, iki metre boyunda (6,5 fit boyunda), tahmini 120 kilogram (260 pound) Takeo Gōda'nın rolünü canlandırmak için 30 kilogram (60 pounddan fazla) ağırlık kazanmak için kendi eğitim rejimini yaptı ve izledi. .

Hayato KawaiSuzuki Sensei) filmi kapattıAkiko Nogi's (Kütüphane Savaşı) senaryo. Film, geçtiğimiz Ekim ayında Japon sinemalarında gösterime girdi.

Manga daesinlenilmişbir Bahar televizyon animesistüdyo tımarhane.

Kawahara (Lisede İlk Çıkış) ilk olarak hikayenin orijinal 100 sayfalık versiyonunu bir sayısında yayınladı.Bessatsu MargaretKardeş Ekim 2011'de, ancak manga daha sonraiadeBessatsu Margaret'te sanatçı Aruko ile serileştirilmiş bir çalışma olarak (Yasuko ve Kenji) Nisan 2012'de.

SerikazanmakEn iyişojo37'de mangaKodanşa2013 yılında Manga Ödülleri. Ayrıca, dizitepesindeKono Manga ga Sugoi'nin 2013 baskısındaki Kadın Okurlar için Manga listesi! rehber kitap.