Canlı Aksiyon Death Note TV Draması Yeni Oyuncu Kadrosu Yakınında

Canlı Aksiyon Death Note TV Draması Yeni Oyuncu Kadrosu Yakınında

Yeni dizi Temmuz'da başlıyorNTVorijinal hikayeyi öne çıkarmak

personeliÖlüm notutelevizyon dramasıadaptasyonPazartesi günü, dizinin oyuncu kadrosunun önceki canlı aksiyon film uyarlamalarından farklı olacağı açıklandı. TV dizisinde ayrıca N (Yakın) yer alacak. Önceki canlı aksiyon filmleri ve müzikalde karakter yer almıyordu.

Drama ayrıca anime veya filmlerde yer almayan orijinal bir hikayeyi de içerecek. dizi yayında olacakNTVTemmuz ayından itibaren pazar günleri. NTV'de de var başlatılan drama için bir web sitesi.

Resmi duyuruda Ryuk'un (sağda resimde) 'Serileştirilmiş bir drama.... İlginç!!...' yazan bir resmi vardı.İçindeTsugumi OhbaveTakeshi ObataOrijinal doğaüstü gerilim mangası olan Light adlı bir genç, insanları isimlerini yazarak ölüme gönderebileceği bir defter bulur. Dünyanın suçlularına karşı kendi kendini ilan eden bir haçlı seferi başlatır ve yetkililer ve kendine özgü bir dahi dedektif ile bir kedi-fare oyunu başlar. 12 ciltlik manga yayınlandıŞueisha's Haftalık Shonen Atlayışı 2003'ten 2006'ya kadar dergi.

Manga, Japonya'da şimdiden üç canlı aksiyon filmine ve 37 bölümlük bir televizyon anime dizisine ilham kaynağı oldu.Medyaserbest bırakıldı Ölüm notu manga, anime serisi ve Kuzey Amerika'da bir yan roman.

Resimlerpiyasaya sürülmüşenüçAmerikan sinemalarında canlı aksiyon filmleri. Canlı aksiyon filmlerinin yıldızıTatsuya FujiwaraLight Yagami olarak veKen'ichi MatsuyamaL olarak

Daha yakın zamanlarda, mangailham vericiJapon ve Amerikalı bir ekip tarafından bir müzikal. Müzikal, 6 Nisan - 29 Nisan tarihleri ​​arasında Tokyo'daki Nissay Tiyatrosu'nda gösterilecek. Müzikal daha sonra Mayıs ayında Osaka ve Nagoya'ya gidecek ve Temmuz'dan Ağustos'a kadar Güney Kore'de de farklı bir oyuncu kadrosuyla gösterilecek.

Resimler © Tsugumi Ohba, Takeshi Obata / Shueisha

Kaynak: animeanime.jp