Canlı Aksiyon Gin to Kin Televizyon Dizisi Ek Oyuncu Üyelerini Duyurdu

Canlı Aksiyon Gin to Kin Televizyon Dizisi Ek Oyuncu Üyelerini Duyurdu

Lily Franky,Spor Bkz.,Asami Usuda,Haziran Murakamikadroya katılmak

12 bölümlük canlı aksiyon televizyon için resmi web sitesiadaptasyonnın-ninNobuyuki Fukumoto's cin için kin (Gümüş ve Altın) manga ilan edildi Salı günü dört yeni oyuncu. Web sitesi ayrıca dizinin 7 Ocak'ta prömiyer yapacağını duyurdu.TV Tokyo, bölümler daha erken yayınlanacak olsa daAmazon Başbakanı1 Ocak'tan itibaren TV Tokyo, gösteri için bir ön izleme videosu yayınladı.

Yeni kadro şunları içeriyor:

Lily Franky(canlı aksiyonBaküman.) yeraltı dünyası tamircisi Ginji Hirai olarak

Spor Bkz.eski Metropolitan Polis Departmanı üyesi Iwao Yasuda olarak
Asami Usuda(Konchū Monogatari Mitsubachi Hutch - Yūki no Melody) bar sahibi ve eski muhabir Kyoko Tatsumi olarak
Haziran Murakami(canlı aksiyonKızıl Gölge: Akakage,tatlım tatlım) komisyoncu ve eski savcı Masashi Funada olarak

Yeni oyuncular katıldıSousuke Ikematsu(Tek Parça: Baron Omatsuri ve Gizli AdaDJ Gappa,Death Note YENİ dünyayı aydınlatıyorRyūzaki), kimdi?Öncedenkahramanı Tetsuo Morita olarak ilan edildi.Manganın hikayesi, hiçbir şeyde başarılı olamayan ve öfkesini kumardan çıkaran Morita'nın etrafında dönüyor. Onu her an milyarlarca yen el değiştirdiği, spekülatörler ve diğer nüfuzlu insanların açgözlülük için hayatlarına bahse girdiği yeraltı ticaretiyle tanıştıran Ginji Hirai adında bir yeraltı tamircisi ile tanışır.

Fukumoto mangayı başlattıfutabaşı'sEylem Pizazz1992'de dergi çıkardı ve 1996'da sona erdi. Futabasha manga için 11 cilt kitap yayınladı ve daha sonra hikayeyi sekiz ciltsiz ciltte topladı. Daha sonraki baskılar bile hikayeyi 10 ciltte topladı.

Fukumoto ayrıca onun için bilinir.AkagiveKaijimanga. İkincisi deesinlenilmişyönetmenli iki canlı aksiyon filmiToya Sato(canlı aksiyonGökşen,Gatçaman) ve ana yıldızTatsuya Fujiwara(Ölüm notu'hafif,Savaş RoyaleShuya),ilave olarakiki televizyon anime dizisi olarak.

Kaynak: komik natalie