Canlı Aksiyon Jojo'nun Bizarre Adventure Filminin Fotoğrafları Angelo'yu Göster

Canlı Aksiyon Jojo'nun Bizarre Adventure Filminin Fotoğrafları Angelo'yu Göster

Film içerenTakayuki YamadaAngelo 4 Ağustos'ta Japonya'da açılıyor

Canlı aksiyon personelifilmnın-ninHirohiko Araki'sJoJo'nun Tuhaf Macerası: Elmas Kırılmazmanga Perşembe günü filmden iki yeni fotoğraf yayınladı. Fotoğraflarda Anjūrō ​​'Angelo' Katagiri (Takayuki Yamada) çekimler sırasındaToho StüdyoTokyo'da polisin kendisini sorguladığı bir sahne.

Filmin adıJoJo'nun Tuhaf Macerası: Diamond wa Kudakenai Dai-Ichi-Shō (JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable Chapter I), personelinolumsuzlukhenüz dizi için ek taksitler onaylandı. Film olacakaçık4 Ağustos'ta Japonya'da Film, denizaşırı çekimlerini İspanya'nın Sitges kentinde tamamladı ve aynı zamanda Japonya'da da çekiliyor.

üretken film yapımcısıTakashi Miike(canlı aksiyonTerraformarlar,As Avukat,kargalar sıfır,Yatterman, Aşk uğruna,Katil Ichi) filmi yönetiyor.Oyuncular şunları içerir:

Kento Yamazaki( Turuncu,Nisan ayındaki yalanınız,kahraman Shikkaku, Kurt Kız ve Kara Prens , canlı aksiyonÖlüm notutelevizyon) olarak Jōsuke Higashikata


Ryunosuke Kamiki(Howl'un Hareketli Kalesi,Arrietty'nin Gizli Dünyası,Baküman.,Rurouni Kenshin Bölüm II: Kyoto Cehennemi) Koichi Hirose olarak


Nana Komatsu(Bakuman.,Kin Kyori Renai, benim dünyam ) Yukako Yamagishi olarak


Masaki Okada(Hana-Kimi,Boku no Hatsukoi o Kimi ni Sasagu,Otomen,Mahō Tsukai ni Taisetsu na Koto,uzay kardeşler) Keicho Nijimura olarak


Mackenyu(Chihayafuru) Okuyasu Nijimura olarak


Takayuki Yamada (Bakuman., Terraformars, Crows Zero,yağ) Anjūrō ​​​​'Angelo' Katagiri olarakYusuke Iseya(kaşar, Rurouni Kenshin Bölüm II: Kyoto Cehennemi,Shinjuku Kuğu,Bal ve Yonca) Jōtarō Kūjō olarak

Diğer döküm üyeleri şunlardırAlisa Mizuki(Doraemon: Nobita no Space Heroes) Tomoko Higashikata olarak veHaziran Kunimura(Titan'a Saldırı, Chihayafuru,Rüzgar yükseliyor, Ichi the Killer) Ryōhei Higashikata olarak.

JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable, Araki'nin JoJo's Bizarre Adventure mangasının dördüncü bölümüdür. Hikaye, Japonya'nın M Eyaletindeki S City'de bulunan Morioh'da geçiyor ve kasabalarında bir dizi tuhaf olaya karışan Jōsuke Higashikata ve arkadaşlarının talihsizliklerini takip ediyor.

Araki, manganın dördüncü bölümünü seri hale getirdi.Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışı1992'den 1995'e kadar dergi. Tüm serinin toplamda 100 milyondan fazla baskısı var.davut yapımı2012'de Bölüm 1'den başlayarak mangayı birden fazla televizyon anime dizisine uyarlıyor. Stüdyonun televizyonuanimeDiamond is Unbreakable'ın uyarlaması geçen Nisan'da gösterime girdi vegevrek rulo akış Japonya'da yayınlanan dizi.

Medyadır-dirserbest bırakmakKuzey Amerika'daki manga, sürümleri henüz dördüncü bölüme ulaşmamış olmasına rağmen.

Kaynak: eiga.com aracılığıyla 0takomu