Canlı Aksiyon Kingdom Film Devam Filmi 4 Oyuncu Daha Açıkladı

Canlı Aksiyon Kingdom Film Devam Filmi 4 Oyuncu Daha Açıkladı

Tsutomu Takahashi,Yukiyoshi Ozawa,Etsushi Toyokawa,kiyohiko shibukawafilmde yıldız

canlı aksiyon için resmi web sitesifilmlernın-ninYasuhisa Hara'skrallıkmanga Salı günü dört oyuncu kadrosunu duyurdudevam filmifilm Krallık II: Harukanaru Daichi e (Uzak Ülkelere).

Yeni duyurulan oyuncu kadrosu şunları içerir (yukarıdaki resimde soldan sağa):

  • Tsutomu TakahashiKyu Gen olarak
  • Yukiyoshi OzawaGo Kei olarak
  • Etsushi ToyokawaDuke Hyo olarak
  • kiyohiko shibukawaBakü Koshin olarak

Film açılır Bu yaz.Diğer yeni oyuncu kadrosu şunları içeriyor:

  • dörtOkayama Bi Hei olarak
  • Takahiro MiuraBit® olarak
  • Takayuki HamatsuTaku Kei olarak

Oyuncu kadrosu da içerir Nana SeinoKyō̄ Kai olarak veKento YamazakiShin olarak. Bu beş karakter birlikte bir piyadenin parçasıdır (yukarıda resmedilmiştir).

Shinsuke Sato(canlı aksiyonyağ,Death Note YENİ dünyayı aydınlatıyor,Çamaşır suyu) yönetmen olarak geri dönüyor. Kento Yamazaki,Ryo Yoshizawa, vekanna haşimatohepsi bir önceki filmden Shin (Xin), Ei Sei (Yin Zheng) ve Ka Ryō Ten (He Liao Diao) karakterlerini yeniden canlandırıyorlar.Tsutomu Kuroiwa(Tek Parça Film Altın, canlı aksiyonSiyah uşak,GANTZ: Ah) senaryoyu yazarken Satō ve Hara'ya katılır veYutaka Yamada(tokyo gulyabani,Vinland Efsanesi, live-action Bleach) müziği besteliyor.

ilk film açıldı Nisan 2019'da Japonya'da ve ilk üç gününde 690.219.500 yen (yaklaşık 6.17 milyon ABD Doları) kazanmak için 506.861 bilet sattı. Film daha sonrasatıldı5.471.938.400 yen (yaklaşık 50.42 milyon ABD Doları) karşılığında toplam 4.11 milyon bilet ve sonunda kümülatif toplam 5.73 milyar yen (yaklaşık 53,2 milyon ABD Doları) kazandı.eğlence ekranlıfilmAnime FuarıTemmuz 2019'da başladı vetaramafilm, ağustos 2019'da amerika birleşik devletleri ve kanada'da sinemalarda.

Hara'nın tarihi mangası, köle çocuk Xin ve Qin eyaleti için büyük bir general olma hayaliyle başladı. Xin, Çin'i birleştirme arzusunu paylaşan genç Qin kralı Ying Zheng'in devlet içinde iktidara gelmesine yardım eder. Xin, Yedi Savaşan Devleti yenebilecek bir ordunun üstün komutanı olmak için elinden gelen her şeyi yapar.

bukayıt ayarımanga başlatıldıŞueisha's Haftalık Genç Atlama Shueisha, 18 Şubat'ta 64. derlenmiş kitap cildini yayınladı. Harasöz konusu100 cilde kadar yazmayı düşünüyor. Bir televizyon animesiadaptasyon prömiyeri yapıldı2012'de, ikinci sezon ise 2013'te gösterime girdi. FunimationakışKuzey Amerika'daki diziler vepiyasaya sürülmüşHer iki anime de 2016'da DVD'de.

üçüncü animedizilerYasuhisa Hara'nın Kingdom mangasına dayanmaktadır.prömiyeri yapıldıüzerindeNHKNisan 2020'de General. Anime'nin yapım komitesiilan edildiO ayın ilerleyen saatlerinde, Japon hükümetinin ilk bölümü nedeniyle dizinin 5. ve sonraki bölümlerinin yayınını geciktiriyordu.olağanüstü halyeni koronavirüs hastalığına (COVID-19) karşı. üçüncü seridevam ettirildi havalandırmaNisan 2021'de NHK General'de. Anime ilk bölümden itibaren yeniden yayınlanmaya başladı.

Animenin dördüncü sezonu olacak prömiyer NHK General'da 9 Nisan saat 24:00'te (geçerli olarak 10 Nisan saat 12:00'de).

Kaynaklar: Kingdom II canlı aksiyon filmi İnternet sitesi , komik natalie