Canlı Aksiyon Mars TV Dizisi Personeli ve Daha Fazla Oyuncuyu Açıkladı

Canlı Aksiyon Mars TV Dizisi Personeli ve Daha Fazla Oyuncuyu Açıkladı

Marie Iitoyo,Hirona Yamazaki, Yū Inaba 24 Ocak'ta başlayacak diziye katıldı

canlı aksiyonun resmi web sitesiadaptasyonnın-ninFuyumi Soryo'sMarsşojo manga meydana çıkarmak bu hafta dizinin kadrosu ve ek kadrosu.

Ek oyuncu kadrosu şunları içerir:Marie Iitoyo(canlı aksiyonanohana: O Gün Gördüğümüz ÇiçekChiriko 'Tsuruko' Tsurumi) Kira Asō olarak,Hirona Yamazaki(canlı aksiyonCezaevi OkuluMari Kurihara) Harumi Sugihara ve Yū Inaba ( biniciler geldiSürücüler Go Shijima) Tatsuya Kida olarak.

Dizide ayrıca şu isimler yer alacak:Goki Maeda(Ölüm notu televizyon dizi' Tōta Matsuda,Kamen ÖğretmenKotaro), Yuuka Suzuki, Kanako Tahara, Makoto Okunaka ( Kamen Binici Sihirbazı Koyomi), Yutaro Watanabe ( Tonari no Seki kun to Rumi chan no Jisho's Seki Toshinari) veMasaya Kiwada(İlk Kamen Binicisi'sTakeshi Hongo) bilinmeyen rollerde.Saiji YakumoveKoji Shintokuyönlendirecek Mars ~Tada, Kimi wo Aishiteru! (M ars ~Ama, Seni Seviyorum~) serisi.Tetsuya Ōishi(Tegami Bachi: Harf Arı, canlı aksiyon Ölüm Notu: Soyadı ) senaryoyu sağlayacak ve Tarō Makido (Kamen Teacher) müziği besteleyecek.

Oyuncular katıldıKis-My-Ft2üye Taisuke Fujigaya (Nobunaga KonseriInuchiyo Maeda, Kamen Teacher's Gota Araki) Rei Kashino olarak veMasataka Kubota(Ölüm notuTV dizisi 'Light Yagami) Masao Kirishima olarak. Her iki oyuncu da dizinin 'çift yıldızı' olarak listeleniyor.

Web sitesi ayrıca ilk bölümün bir özetini sunar. Lise öğrencisi Kira Aso, bahar tatilinde kumsalda çizim yaparken playboy Rei Kashino ile tanışır. Erkeklere alışkın olmayan Kira çok açık sözlü bir şekilde konuşunca ikisi kötü bir başlangıç ​​yapar. Yeni okul dönemi başladığında, ikisi sınıf arkadaşı olarak tekrar buluşurlar. Rei, en iyi arkadaşı Tatsuya ve hayranı Harumi'yi şaşırtacak şekilde Kira'ya ilgi duymaya başlar. Kira ve Rei arasındaki bağ büyümeye devam eder, ancak Rei'nin ortaokul sınıf arkadaşı Masao aniden okullarına transfer olduğunda, üç öğrencinin kaderi değişmeye başlar.

dizi olacakprömiyer24 Ocak'ta yayınlanacak veNTVcumartesi günleri 12:55'ten 01:25'e kadar.

soryo (BU,Sezar) 15 ciltlik seriyi yayımladı.Bessatsu Arkadaş1996-2000 arası. Soryo da tek ciltlik bir kitap kaleme aldı.Mars Gaidenprequel manga. Manga serisinin 5 milyondan fazla baskısı var.Tokyopop2002-2004'te manganın 15 cildini ve Mars Gaiden prequel'ini yayınladı.

Manga, iki lise öğrencisi olan Kira ve Rei'nin etrafında dönüyor. Kira son derece içe dönük bir sanatçıdır ve Rei, korkutucu şiddet içeren bir yanı olan dışa dönük bir playboydur. Rei, Kira'nın kendisine verdiği bir haritanın arkasına çizdiği bir çizimi gördükten sonra ikisi bir dostluk ve sonunda bir romantizm başlar. Ancak hem Kira hem de Rei sorunlu geçmişlerini saklıyor ve ilişkileri sayesinde geçmiş şeytanlarıyla yüzleşiyorlar. Kira ve Rei'nin okulunda öğrenci olan Masao'nun, Rei'nin şiddet dolu geçmişiyle bir bağlantısı vardır. Rei'yi eski haline döndürmeye zorlamak için Kira ve Rei'nin hayatlarına girer.

Manga Tayvanlı aldıMars [2004]2004-2005 yıllarında yayınlanan canlı aksiyon TV dizisi uyarlaması. Uyarlamada Vic Zhou ve Barbie Hsu rol aldı.